19 серпня 2017, субота

Полігон, караул та штурм будівлі. Щоденник Майкла Щура

коментувати
Важко орієнтуватись без карти і уявлення про місцевість

(предыдущие дни читайте здесь)

День п’ятдесятий

Полігон. 2-й день тут.

Вночі був у караулі. Дві години. Ходили довкола табору. Тут таке зоряне небо! Я такого давно не бачив!

Зранку - тренування. Робота з АК. Приїхали інструктори з Каскад-15. Вчать нас різному. Наприклад, змусили заряджати магазини до АК всліпу. Тобто, коли заряджаєш патрони в магазин, дивишся не на магазин, а по сторонах.

Потім вчились пересуванню двійками. І йшли на штурм будівлі двійками. Дуже важко. На те, щоб пробігти 30 метрів, йде дуже багато енергії.

А потім до нас приїхали хороші люди з компанії 3М і подарували нам 23 комплекти тактичних беруш Combat Arms. Дякую Анні Книженко за те, що це стало можливим.

Ми вчилися заряджати магазини до АК всліпу

Хлопці з 3M приїхали - пояснили, як користуватись і роздали. З нас тепер відгук про роботу цих беруш. Ми - щось типу фокус-групи.

А далі ми пішли по воду. Отак групою. З дозором в голові колони, тиловим дозором. На підході до села хлопці з Каскад-15 показали, як спланувати "операцію з набирання води". Тобто з прикриттями, групою захоплення і т. д. Після планування висунулись. На місці біля криниці тих, хто набирав воду, прикривала група автоматників, з лісу їх прикривали снайпери. Решта групи - в лісі в резерві.

Але насправді все вийшло не дуже ідеально, як на папері. Ми в тиловому дозорі відстали, бо довелось продиратись через дуже густі чагарники. Потім шукали решту групи, бо вона відірвалась. Поки знайшли, то виявилось, що це тільки частина. Де решта - не зрозуміло. Потім всі знайшлися, звичайно. І повернулись на точку збору.

Висновок: важко орієнтуватись на місці без карти і уявлення про місцевість.

Ну а далі вечеря, і на потязі в казарму. Далі сон. Всі дуже втомлені.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Больше мнений здесь

Оригинал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.