19 листопада 2017, неділя

Чи зможуть українці їздити в ЄС без віз з 2016 року

коментувати
Для безвізового режиму нам потрібно ще ухвалити трохи більше 20 актів

Протягом 2015 року в Україні працювали понад шість моніторингових місій Європейської комісії. Їх загальний висновок оптимістичний. Це значить, що ми виконали велику частину умов для отримання безвізового режиму, однак не пройшли цей шлях до фінішу.

Україна повинна до 9 листопада схвалити в остаточному варіанті ряд законів та інших актів, просунутися в напрямку роботи всіх новостворених антикорупційних органів - Національного антикорупційного бюро, Національного агентства з питань запобігання корупції і Антикорупційної прокуратури. Виконання цих завдань 19 жовтня обговорювалося на засіданні Національної ради реформ.

Якщо говорити мовою цифр, то нам потрібно ще ухвалити трохи більше 20 актів, і це робота не лише Верховної Ради.

Тим не менш нинішня ситуація в парламенті мене дуже турбує. Очевидно, що політичні партії у прийнятті "безвізового пакету" заангажовані. Складається враження, що у Верховній Раді є партії, які хотіли б провалу виконання "безвізового плану", аби використати цю ситуацію для критики президента та уряду.

Наступний сесійний тиждень покаже, чи зможуть українці з першої половини 2016 року їздити в ЄС без віз, чи над давно очікуваним рішенням для громадян України переважать політичні інтриги.

Більше думок тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.