18 серпня 2017, п'ятниця

Харків - страшне розчарування

коментувати
Засмучує кількість людей, які голосують за колишніх регіоналів, проросійських політиків і продуктові набори

Страшне розчарування — Харків. Незрозуміла Одеса. Навіть при тому, що УКРОП не любима моя політична сила, я радий за Бориса Філатова в Дніпропетровську. Київ ніякого відчуття не залишив. Львів був передбачуваний.

Якщо в Одесі переможе чинний мер Геннадій Труханов, а ще до цього додати Маріуполь та Харків, то очевидно, що наша виборча система — недієздатна.

Як на мене, то люди, які до певного часу були членами Партії регіонів або хоч раз на мітингу виступив під російським триколором, повинні бути довічно дискваліфіковані з політики.

А хто займається бізнесом, хай заробляє гроші, але не повинен якось визначати політику держави.

Зараз в рамках правового поля це вирішити неможливо, тому що вирішують ті ж люди.

Тому розчаровує кількість людей, що живуть в кам'яному столітті, які голосують за колишніх регіоналів, проросійських політиків, міцних господарів та продуктові набори.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.