20 жовтня 2017, п'ятниця

Нові партії в Україні. Чого очікувати?

коментувати
Майбутнє неможливо зупинити, можна лише очолити процес його настання

Поява в Україні відразу двох нових партій - це, безумовно, дуже позитивна подія. Якщо ми хочемо побачити не окремі обмежені реформи, а системні зміни на краще, то реформатори повинні створювати і проводити до Верховної Ради свої партії.

В умовах парламентсько-президентської республіки партія, що пройшла до парламенту, є одним з найпотужніших інструментів для здійснення фундаментальних реформ. Чи буде сенс від нових партій, як і у випадку будь-якого стартапу, не зрозуміло, проте до весни наступного року все проясниться.

Громадянам не варто обурюватися. Краще або приєднуватися і допомагати (не обов'язково саме до цих двох партій), або створювати свої партії і політичні альтернативи. Адекватній частині влади варто не дратуватися тим, що окремі відомі реформатори посміли створити свій політичний проект, а провести роботу над помилками і навчитися нарешті залучати в свої команди не тільки медійних персонажів, але і тих, хто здійснює реальні системні зміни в країні і здатний масштабувати свої успіхи в парламенті (природно, таким чином, принісши значні політичні дивіденди і своїй партії). 

Майбутнє неможливо зупинити, можна лише очолити процес його настання.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.