25 вересня 2017, понеділок

Теракт в Ніцці. Жах повертається

коментувати
84 загиблих, 18 поранених за кілька миттєвостей: вантажівка, запущена в натовп у день національного свята

Відразу після феєрверків, присвячених 14 липня (День взяття Бастилії) чоловік спрямував у натовп на Англійській набережній вантажівку. В результаті, загинуло щонайменше 84 людини.

Жах повертається. 7 січня та 13 листопада 2015 року, а тепер і 14 липня 2016 року на Англійській набережній в Ніцці, Франція. Три дати – і все та ж дурниця, все той же шок і навіть нерозуміння події масового вбивства.

84 загиблих, 18 поранених за кілька миттєвостей: вантажівка, запущена у натовп. Виникає враження, що для кожної атаки вбивці вигадують нову криваву процедуру. Фотографії в соціальних мережах, на які важко дивитися, свідчення змучених і приголомшених людей – і все це в день національного свята.

Як реагувати? Про що думати? Як це зрозуміти? Зіштовхнувшись з жахом і болем, ми в черговий раз повинні спробувати задати правильні питання і знайти хоча б деякі відповіді.

Виникає враження, що для кожної атаки вбивці вигадують нову криваву процедуру

Чому? Тому що це необхідно для безстороннього аналізу фактів у майбутньому. Не піддавайтеся на повні ненависті коментарі, на рефлекторні реакції, на вимучені коментарі політиків, що намагаються знайти правильні слова (оскільки передвиборча кампанія 2017-го, схоже, вже почалася). Спробуйте зрозуміти, щоб правильно відреагувати. Навіть якщо це здається складним і навіть безглуздим.

Потрібно приділити увагу питанням, які ми, як громадяни, маємо право ставити.

Переклад НВ

Вперше опубліковано на The Conversation. Републікування повної версії тексту заборонене

Більше точок зору тут

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Дідьє Пуркері   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.