10 грудня 2016, субота

Який саме футбол нам не потрібен, я описав тут, в першій частині цієї футбольної історії, рівно тиждень тому. Тоді ж пообіцяв, що буде продовження. Ось і воно

27 Червня 13:49

Не хвилюйся, читачу, мова не про провал збірної України на Євро-2016 і не про поразки наших неспокійних північно-східних сусідів. Все набагато гірше.

20 Червня 11:11

Це епіграф з методички викладачів історії Голокосту в Міжнародній школі вивчення Катастрофи (Єрусалим), Він є досить актуальним для нас, тих, що ось вже більше двох років живуть в метафорах війни. А від цього контексту іноді втрачаєш людське обличчя.

13 Червня 12:11

Вираз "тепла ванна" взято не з банно-прального лексикону. Це вираз означає штучно обмежений зворотний зв'язок між владою і народом, який найняв її служити. Якщо він обривається, чекай на біду.

6 Червня 11:11

Цей блог має декілька конкретних адресатів в Україні, з сильних світу цього. Сподіваюся, вони себе впізнають. 50 років, звичайно, не той вік, в якому замислюються про сенс смерті, але про сенс життя – цілком.

30 Травня 11:11

250 років політичного диктату з перервами на бунти - осмисленими, але нещадними.

23 Травня 12:57

Чому всім народам всередині Росії та її сусідам потрібно пам'ятати 1944? Тому що це не повинно повторитися. Але воно, на жаль, повторюється.

16 Травня 10:21

Перемога над фашизмом коштувала радянським громадянам дуже дорого. Дорожче за всіх —Україні. Але чому Сталін так "щедро" переплатив Гітлеру?

9 Травня 10:39

Для масового народження геніїв потрібні всі види громадських свобод, і культивувати їх потрібно вже зі школи.

2 Травня 11:11

Ми рекомендуємо

Інститут шлюбу - найдавніший інститут людства. Тільки споконвіку вступити в нього намагаються всякі пройдисвіти та проходимки. Будьте обережні.

25 Квiтня 11:37
Румунські мігранти сходять на берег в Хайфі, 1950 рік

Торгівля людьми - ганебна сторінка як людської історії, так і сучасності. Але це коли ти продаєш, а що якщо ти викупаєш?

18 Квiтня 12:27

Відставка прем'єр-міністрів України- політична трагікомедія, 13 серія багатосерійного фільму.

11 Квiтня 10:38

Російське суспільство, позбавлене природної волі до опору тиранії, закінчить великою кров'ю. Ви собі не уявляєте, як я хочу помилитися

28 Березня 15:31

Авраам Лінкольн, 16-й президент США, завдав смертельного удару своїм ворогам, забезпечивши в перші роки кровопролитної громадянської війни економічне процвітання низів. Його досвід ще можна повторити

21 Березня 11:11

Українська система освіти повторює усі помилки тоталітарного ладу. Ну, або майже всі.

14 Березня 12:03

Жінка за кермом це біда? А якщо жінка за кермом державної машини? Це біда державного масштабу. Так по-чоловічому думав король Англії Генріх VIII. Він жахався такої перспективи. І програв.

7 Березня 17:00

Америка диктувала всьому світу моду на тютюн. Тепер вона диктує моду на відмову від куріння. Ми відставали з першим трендом, тепер не встигаємо за другим.

29 Лютого 11:11

Щоб парламент почав працювати продуктивно, а уряд функціонував на межі можливостей потрібна всього одна річ. Не скажу яка, а то раптом ви зараз обідаєте.

22 Лютого 11:53

Олександр Пасховер

Оглядач НВ

НЕ ПРОПУСТІТЬПогляди ТОП-10

Журнал

Журнал
Журнал Новое Время
Архів журналу
і передплата
Передплати

Читайте на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.