12 грудня 2017, вівторок

Чому чоловіки мають навчитися у генерала Шарля де Голля? У кожного є свій варіант відповіді. Я дам свій

17 Липня 15:13

Республіканські цінності проклали не тільки Риму, всьому світу дорогу до цивілізації

14 Липня 16:38

МВФ виключив зі своїх вимог до України норму щодо прозорої приватизації землі

4 Липня 12:03

Верховний Суд РФ, звинувативши в екстремізмі цілу християнську течію, поставив російське керівництво в один ряд з найбільш людожерськими режимами ХХ століття

21 Квiтня 13:23

Перед тим як оголошувати себе островом, подбайте про провіант і весла

22 Лютого 19:52

Де ми знаходимося за європейською шкалою людського розвитку? Боюся, ще десь на початку XV століття

15 Лютого 15:07

27 січня, в річницю визволення в'язнів концтабору Освенцім, в Україні, та й в усьому світі, згадують жертв масового знищення євреїв нацистами. Чому важливо пам'ятати не тільки тодішні жахи, а й людей, які зуміли під час буяння режиму людожерів залишитися Людьми?

27 Сiчня, 2016 20:03

Я категорично проти цього часто експлуатованого футбольного штампа, який я часто чую на всіх футбольних шоу країни: гра забувається – результат залишається. Ніхто не забутий. Ніщо не забуте. Однак це до певного часу. 2015-й як футбольний рік був результативним, але блідим, як кінь Апокаліпсису

25 Грудня, 2015 20:11

Без участі Росії, війни в Україні не було. Не було б стільки жертв. Донбас був би цілий і міцний. Тепер Росія дізналася про це і "від винуватців торжества", творців та ідеологів Новоросії.

11 Листопада, 2015 10:22

Ми рекомендуємо

Олександр Пасховер

Оглядач НВ

НЕ ПРОПУСТІТЬПогляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.