17 серпня 2017, четвер

Послання в Росію. Що означає вбивство Вороненкова

коментувати
Цей меседж повинен був показати перебіжчикам, що ховатися ніде

Якість виконання операції і той факт, що вона була проведена у формі, що нагадує якийсь публічний акт залякування – все це явно вказує на слід російських спецслужб. Причому, судячи з усього, цей слід ніхто не намагався приховувати.

Як на мене – це типова каральна акція. І сенс її полягає в тому, щоб показати будь-яким потенційним відступникам, що у Москви довгі руки, і всі зрадники зобов'язані нести відповідальність.

Насамперед – це усунення перебіжчика за заведеною в Росії традицією.

Таким чином вони усувають перебіжчиків, здатних у майбутньому спровокувати на подібні дії та інших, з тих, у кого є певне становище. Думаю, саме цей мотив домінував.

По-друге, мова йде про усунення свідків, які могли б говорити про роль російського керівництва. Кремль ніби застерігає інших, щоб нікому не кортіло йти таким же шляхом.

Цілком можливо, що незабаром могли з'явитися інші, більш поінформовані свідки, і вони могли бути небезпечніші за Вороненкова. І вважаю, що ті, хто повинен був почути цей меседж – почули його. А він каже таке: "Куди б ви не бігли, де б і під чиїм захистом не намагалися втекти, ніхто вас не захистить. Тому краще і не намагатися". І, найімовірніше, таке послання виявилося дієвим для потенційних перебіжчиків.

Більше поглядів тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.