17 серпня 2017, четвер

Суддя Чаус: валіза, вокзал, оркестр

коментувати
У представників еліти часів Януковича вибір такий: або в'язниця, або Росія

На місці судді Чауса, який вчора пішов у відпустку (попередньо - до 1 вересня), я організував би собі шикарний від'їзд з України. У відпустку. На волю. В Росію. Назавжди.

Ввечері, орендувавши повністю люкс-вагон (є такий - з джакузі, двомісним ложем, баром, ще якимись пристроями - по Росії в такому їздять Жириновський і Алла Пугачова), запросивши телекамери всіх українських телеканалів, запросивши обов'язково оркестр (можна духовий, але, заробивши стільки грошей, скільки цей суддя, можна і оркестр Київської опери (підозрюю, зібрати цей оркестр буде простіше, ніж Верховну Раду - все ж таки, не 450 чоловік, а 70-80), а також ще кордебалет-шоу. Можна розоритися також і на невеличкий концерт: я б покликав Настю-Потапа, Аню Лорак, Повалій, Світлану Лободу, Ірину Бур'ян.

Отже, цей спецвагон чіпляють до поїзда № 6 «Київ - Москва», грає оркестр (я б замовив полонез Огінського «Прощання з Батьківщиною», але можна і «Прощання слов'янки»), потім - квартет Лорак, Повалій, Лободи та Бур'ян співає в терцію на чотири голоси «Як тебе не любити, Києве мій», яка під кінець непомітно і плавно перетікає в «Підмосковні вечори».

Якщо серед натовпу проводжаючих на пероні раптом з'явиться депутат Андрій Денисенко, можна буде кинути в нього з вікна пляшкою з водою. Ну, або літровою банкою, але краще без грошей.

Якщо раптом на кордоні міграційна служба України спробує обнулити закордонний паспорт цього ревного служителя Феміди, то в Росію громадяни України можуть виїжджати і за внутрішніми паспортами. Правда, готівкою можна провезти з собою не більше 10 тис. доларів. Зате банківських карток - необмежену кількість. Проте, є технологія, як провезти готівкою велику суму: потрібно, щоб по 10 тисяч у.о. провезли інші люди - за 100 доларів мисливці знайдуться.

Трилітрові банки з «зеленню» по скайпу поки що, на жаль, не навчилися передавати

У Росії Чаусу варто відразу ж попросити політичного притулку і купити невеликий маєток десь за 15-м кілометром Рублево-Успенського шосе. Десь за 6-7 млн. у.о. (це всього лише десь 20-25 трилітрових банок грошей). Головне - з поїзда не забути подзвонити Юрію Володимировичу Єнакіївському - може, він до приїзду поїзда в Москву підметушиться та що-небудь пригляне.

Французу-вчителю у недописаній повісті Пушкіна Дубровський говорив: «У місті скажете, що вас пограбував Дубровський. Вам повірять». Судді Чаусу можна буде сказати, що кривава бендерівського нацистсько-фашистська хунта не тільки пограбувала його, не тільки розіпнула на дошці оголошень, а й засудила на шашлик - за вірність ідеалам Русского Міра і Великої Перемоги (якщо він не в курсі, хто такий Русскій Мір , думаю, знайдуться бажаючі роз'яснити йому це питання всього лише за півлітра (грошей, не самогону).

Краще не згадувати про Назара Холодницького, зате поскаржитися на Юрія Луценка - повірять відразу. Ну а решта кримінальних та цивільних справ, які знаходяться в провадженні цього славного сина юстиції, він може вирішити з Росії, з Рубльовки, по скайпу.

Правда, трилітрові банки з «зеленню», та й навіть 1,8-літрові у відповідь по скайпу поки що, на жаль, погано пересилаються. Але можна вибрати банки і поменше - 0,5 або 0,35 л. Хоча по вайберу, можливо, і трилітрові підуть непогано.

Загалом, славетний суддя може поповнити славну когорту політичної еміграції ім. Януковича. Не виключено, що вибір для нього тепер такий: або в'язниця, або Росія. Для Гамлета вся Данія була в'язницею. Для єнакіївських, донецьких, луганських і багатьох інших прекрасних людей в'язницею поступово стає Росія. Ну, або якщо кому дуже пощастить, ще й Монако (як Єнакіївському) або Лондон (як Онищенку). Отже, вечір, вокзал, оркестр.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.