19 серпня 2017, субота

Відгородитися від московської орди

коментувати
Росія ізолювала себе від решти світу, і тепер світ, у свою чергу, не хоче мати з нею жодного контакту

Стіна, про будівництво якої заговорили країни Балтії – свідчення того, що вже всі сусіди Росії зрозуміли, з ким мають справу. Тому вони вирішили звернутися до нетрадиційних, але, на їхню думку, дієвих способів захисту.

Якщо ці стіни будуть побудовані, то, можливо, вони будуть мати більше емоційно-політичний, ніж практичний сенс. Адже, за великим рахунком, кожна стіна де-небудь починається і закінчується, і її можна пробити або об'їхати. Дане будівництво – радше символ, а не просто стіна.

І це свідчить про те, що з Росією вже ніхто не хоче мати справ. Вона сама себе ізолювала від решти світу, і тепер світ, у свою чергу, не хоче мати з нею жодного контакту. І нинішній кремлівський режим дійсно не заслуговує на те, щоб з ним спілкувалися демократичні держави.

Судячи з озвучених на даний момент заяв Кремля, як-небудь відповісти на цю ініціативу йому не вдасться. Він не в змозі впливати на рішення інших країн ніяким способом, окрім військового. Але і військове втручання, незважаючи на всю неадекватність цього режиму, в даний момент мені здається малоймовірним. Все-таки навіть у Москві є люди, які не дозволять натиснути на кнопки пускових установок і атакувати країни ЄС або НАТО. Вважаю, російське керівництво в черговий раз поскаржиться на підступні задуми НАТО і Вашингтона, але на тому справа й скінчиться.

По східному кордону України пройде межа між демократією і варварством

Окрема розмова – стіна між Україною і Росією; вона потроху будується, і це добре. Адже саме на східному кордоні України пройде цивілізаційний рубіж між демократією і варварством.

Тому стіна нам просто необхідна. На відміну від країн Балтії, у яких територія зіткнення з Росією відносно невелика, Україна на сході й північному сході має 1974,04 км кордону з РФ. Саме через ці території в разі чого азійська орда піде на Захід; історичні приклади цього вже є. Тому в нашому випадку стіна повинна бути більше, ніж просто символом: вона повинна бути глибоко ешелонованою, як кажуть військові фахівці, щоб її не можна було прорвати просто так. Будувати її необхідно, оскільки з нинішнім кремлівським режимом демократичним державам можна спілкуватися хіба що через стіну.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.