19 серпня 2017, субота

Бої в Авдіївці: як зупинити Путіна

коментувати
Коли керівництво Росії зрозуміє, що з ним не жартують, і змінить свою політику

Загострення в Авдіївці триває третю добу. Протягом двох з половиною діб противник зробив десять спроб штурму позицій українських військових.

Про мотиви цього наступу говорити складно, і проводити паралелі між телефонною розмовою Трампа з Путіним і новим загостренням на Донбасі, яке почалося на наступний день після дзвінка, було б дуже сміливо. Я вважаю, Путін продовжує випробовувати Сполучені Штати на здатність до серйозної і сильної реакції.

Власне кажучи, в цьому немає нічого нового: Путін буде вибирати ті чи інші точки і влаштовувати Заходу випробування на рішучість. Заходу вже доводилося здавати такі іспити. Москва таким чином перевіряє, чи стануть її дії приводом для більшої напруженості.

Саме цією мотивацією можна пояснити будь-які організовані Москвою загострення. Не має значення, відбувається це у нас на Донбасі чи десь в Сирії. Не виключаю навіть нового сплеску на Балканах - нові події в Косово це підтверджують.

На жаль, реакції, необхідної для того, щоб зупинити ці наміри, на даний момент немає. «Чудово», що Радбез ООН прийняв заяву, у якій  жодним словом не згадана Росія. Зрозуміло, якби вона там згадувалася, заяву ніколи не прийняли б. Це загальний документ, який закликає дружити.

Відсутність адекватної реакції мотивує Кремль продовжувати в тому ж дусі

Добре, що ОБСЄ закликає сторони припинити бойові дії - але це саме те, чого хоче Москва, так як її в тексті заяви ніхто не засуджує.

Відсутність адекватної реакції мотивує Росію продовжувати діяти в тому ж дусі. І це буде тривати доти, поки Захід не зрозуміє, що потрібно встановлювати дедлайни для певних зобов'язань, а в разі їх невиконання повинні наступати дуже чіткі і заздалегідь озвучені санкції. Ось тоді керівництво Росії нарешті зрозуміє, що це вже не жарти, і змінить свою політику.

Поки цього не відбудеться, на нас чекають нові смерті, нові жертви, нові загострення.

Більше поглядів тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.