19 серпня 2017, субота

Впадеш, здасися – затопчуть

коментувати
Єдине правило, яке я виніс за ці місяці – не можна піддаватись емоціям та панічним думкам

Другий день у Києві. І зараз скажу крамольну річ. Багато що тут, у нас в столиці, пластикове, надумане і несправжнє. В обласних центрах, містечках і селах величезна кількість людей, які хочуть щось робити і рвуться змінювати світ. Рвуться не на словах, а насправді - падають, зневіряються, встають і, всупереч матеріальним нестаткам, намагаються довести, що світ краще, що вони знають, як, що вони реалізовують себе, як можуть. Звичайно, люди там різні, мотиви у кожного свої, але багато з тих, з ким мені пощастило познайомитися, вірять. Їх тисячі. І вони шукають виходу.

І кожен раз, виходячи на пероні у Києві, обіцяєш собі знайти якісь крихти змін, щоб по поверненню не звалитися під напором питань, бажань та очікувань. Можливо, я молодий і це нормально. Можливо, так буває, коли процеси на місцях зводяться до сухих нарад у центрі, від яких залежить життя тисяч людей і цілих регіонів. Але змиритися з цим складно. Тут, у Києві, виникає стійке відчуття зради. Єдине правило, яке виніс за ці місяці метань туди-сюди – не можна піддаватися емоціям та панічним думкам. Впадеш, здасися – затопчуть. Морально й емоційно. Отже, як каже народна мудрість, «Очі бояться, а руки роблять».

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.