22 жовтня 2017, неділя

Коли скасують депутатську недоторканність

коментувати
Обмежити недоторканність виявилося складніше, ніж винайти електромобіль

Тільки на моїй пам'яті інститут депутатської недоторканності обіцяють скасувати вже майже двадцять років. За цей час я закінчив школу, пішов в інститут, закінчив інститут, пішов на роботу, у мене з'явився син... А на бордах все ті ж гасла.

Обмежити недоторканність виявилося складніше, ніж скасувати поправку Джексона-Веніка, прийняти Obama Care, винайти електромобіль і увійти в еру роботів.

Але це неминуче. Рано чи пізно це станеться.

Насправді ми за півкроку від цього.

У 2015 році парламент вже проголосував закон про скасування інституту депутатської недоторканності. (На фото – та сама стаття, зміна якої може змінити багато в українському парламентаризмі).

19510395_10210151936420946_5025499220038051605_n

Диявол крився в "деталях". У тому ж документі була закладена норма про недоторканність суддів. Конституційний суд закон повернув, і тепер ми всі заручники пов'язаності цих двох норм.

А поки ми лупаєм сю скалу фрагментарно. Регламентний комітет Верховної Ради буде обговорювати подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності:

3 липня – Євгенія Дейдея
4 липня – Олеся Довгого
5 липня – Андрія Лозового
6 липня – Максима Полякова
7 липня – Борислава Розенблата

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.