17 грудня 2017, неділя

Чому потрібно замкнути російську владу всередині країни

коментувати
Приймаючи дебільні рішення, російські чиновники повинні розуміти, що роблять свій особистий вибір. Тоді кількість ентузіастів різко зменшиться

Товариші влади нікчемних загниваючих держав США і Німеччина! Чи не здається вам, що всім причетним до спалення віртуальних книг, репресій проти живих і туалетних каченят тощо настав час пояснити наступне.

Хлоп'ята, все: ігри у поблажливий "цивілізований світ" скінчилися, візи нормальних країн у вас, слуг безумства в XXI столітті, будуть анульовані, а нові — дуля.

І нехай хоч яйця відрізають собі під гармошку, але світ нормальних людей не повинен бачити таких брехунів, моральних виродків. У половини центрального апарату всяких РФ-наглядів — нерухомість там, в ЄС, США, а вони тут дурня клеють. Щирі патріоти? Чудово. Тим більше. Нехай продають все там і купують тут. І миються господарським милом, і жеруть, що хочуть, і читають патріотичні вірші. Приймаючи і виконуючи дебільні рішення, вони повинні розуміти, що роблять свій особистий вибір, не за інших росіян. Тоді ентузіастів цієї шизоїдної інквізиції різко зменшиться, я вас запевняю.

Хто там Вікіпедію палить? Якісь там суди, нагляди, провайдери? Все, від’їздились у Болгарію, Тоскану, Майамі. Ось прямо всім складом, за посадами, аж до секретарок-референтів. І я подивлюся, як вони та їхні колеги щоранку в РФ-ЗМІ будуть роздавати інтерв'ю про отруєні продукти і пральні порошки-вбивці.

Відмова РФ-чиновникам, працівникам усіляких заборонних відомств, у в'їзді на Захід виглядає вже цілком адекватною мірою. Не видають же США і ЄС візи передовикам Чучхе. Чи ще трохи почекати, поки вони почнуть палити і чавити людей, а потім відпочивати від роботи на Заході?


Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.