21 вересня 2017, четвер

І цирк не поїхав, і клоуни лишились

коментувати
У тому, що відбувається в парламенті, винуваті усі ми

За бійкою в парламенті залишився непоміченим підсумок дня і тижня. Прем'єр в підсумку відзвітував? Його зняли? Добре, що таким чином не винесли Байдена. А могли. Там би піар-вихлоп був би яскравішим. Поміжнародніше, - пише Олексій Мочанов у себе в Facebook.

А так просто в черговий раз світ побачив і переконався, що народ України делегував свої повноваження бути обраним - дурням, про яких так смачно і однозначно в невимкнений мікрофон висловився головний народний фронтовик, за сумісництвом глава Кабміну. Соромно на це все дивитися. І слухати.

Причому соромно однаково за всіх. Скопом. І цирк не виїхав. І клоуни залишилися.
Кому і що говорив Байден з цією ж трибуни на початку тижня - незрозуміло.

У тому, що твориться в Раді, винні ми.

Кожен з нас. Тому що ми їх обираємо і дозволяємо їм бути такими ідіотами.
Ми це терпимо. Ми цьому потураємо, миримося з цим і раз за разом обираємо моральних виродків замість моральних авторитетів, яких скоро не залишиться в країні.

А в політиці їх і так немає. Взагалі. Зовсім.

Український парламентаризм останніх 25 років: бруд, брехня, користолюбство, гординя, зарозумілість, бійки, ліві схеми навіть у правих і ультраправих, фальсифікація, залякування, неповагу до себе, країну, Закону, виборцям, колегам.

Неповага до парламентаризму.

Соромно і гидко на все це дивитися.

І дивно парламентаріям дивуватися, що на їх адресу звучать погрози і презирство з усіх боків. З боку вулиці. Вас туди обирали списками, тушками й опудалами для того, щоб ви шукали спільну мову, компроміс, домовлялися і виписували принципи з правилами та законами для всієї країни.

А в підсумку ВРУ - це тераріум однодумців, де змії давно сплелися в клубок і вже неважливо, хто кого представляв на вході. Тому що на виході - лайно.
Яким з-під купола Маріїнського Цирку заливає всю країну.

По вуха. Сором-ганьба.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.