21 серпня 2017, понеділок

Чи настане перемир'я на Донбасі

коментувати
Були втрачені навіть ті успіхи з розведення сил і відведення важких озброєнь, яких вдалося досягти завдяки Мінську

В зоні АТО протягом минулої доби було зафіксовано 37 обстрілів з боку терористів, незважаючи на узгоджений тристоронньої контактною групою режим тиші, що набрав чинності з 00.00 24 грудня.

Один раз українські військові були змушені відкрити вогонь у відповідь в районі Широкиного. На Донецькому напрямку з мінометів бойовики вели вогонь по Луганському.

Мені складно робити прогнози щодо подальшого розвитку ситуації, але з огляду на те, що ми спостерігаємо протягом останніх двох діб з моменту оголошення перемир'я, можна з великою ймовірністю стверджувати, що чергове оголошення про встановлення режиму тиші залишилося не більше ніж оголошенням.

Якщо аналізувати події цього року, особливо останніх кількох місяців, можна з високою впевненістю говорити про те, що тривале перемир'я навряд чи настане.

За цей час були втрачені навіть ті досягнення з розведення сил сторін, що ворогують, і відведення важких озброєнь, які були зроблені з моменту підписання останніх угод у Мінську в лютому 2015 року.

Все повернулося до стану на момент підписання угод

Іншими словами, все повернулося приблизно до стану на момент підписання угод.

І наявність важких озброєнь на лінії зіткнення чи близько до неї, а також збільшення відстані поразки стрілецької зброї якраз і створюють всі умови для того, щоб вогонь не припинявся.

Більше поглядів тут

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.