17 серпня 2017, четвер

Про безвіз – нашу блакитну мрію

коментувати
Не перестаю дивуватися нашій неандертальській наївності

З'ясувалося, що безвіз, виявляється, межа наших прагнень, наше все – світле завтра і мир у всьому світі, щастя для нас і наших дітей.

Невже?

1. З безвізом, дорогі співвітчизники, квитки на літак не стануть дешевше. Ні допотопні авіалінії, ні лоукостер не знижуватимуть ціни за наші палаючі від нетерпіння побачити Париж очі. Ні.

2. З безвізом на паспортному контролі нам так само доведеться товпитися, як і американцям і канадцям (у них теж, сюрприз, безвіз). Спеціальної черги для нас не буде. Ні.

3. Розрахунок на те, що з безвізом я махну в Європу і там залишуся, знайду собі роботу і так далі, дурнуватий.

Наші пересування відстежуватимуть, відраховуватимуть дні перебування і виносити мозок в аеропорту вильоту додому. 100%.

Єдина економія - це вартість візи та час на збирання обов'язкових документів. Це так, незаперечна перевага, заперечувати не буду.

То чи не час змістити фокус на країну рідну? А не мріяти про те, як за 30 євро ми зможемо пролетіти над жаданою Європою?

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.