26 липня 2017, середа

Типовий #кримнаш. За що мене забанила колишня одногрупниця

Півострів зараз – це не з'ясування, блокади, фсбшники та їх жертви. Це скромна вчителька Таня з наглухо забитими вухами і заплющеними очима
Мене "вконтакте" забанила колишня одногрупниця. Вона з Криму і, закінчивши універ Шевченка (російська філологія), повернулася до Криму і почала працювати вчителькою російської мови в школі. Днями я помітила, що її немає у мене в друзях. Зайшла на її сторінку і побачила себе, як і інших наших дівчат з групи, у підписниках – вконтакте ви там
коментувати
Півострів зараз – це не з'ясування, блокади, фсбшники та їх жертви. Це скромна вчителька Таня з наглухо забитими вухами і заплющеними очима

Мене "вконтакте" забанила колишня одногрупниця. Вона з Криму і, закінчивши універ Шевченка (російська філологія), повернулася до Криму і почала працювати вчителькою російської мови в школі.

Днями я помітила, що її немає у мене в друзях. Зайшла на її сторінку і побачила себе, як і інших наших дівчат з групи, у підписниках – вконтакте ви там можете бути з двох причин: 1) ви просилися в друзі і вас не додали; 2) вас видалили з друзів і ви, відповідно, перекочували в підписники. Подивилася – останній раз з нею листувалася, коли Крим захопили ввічливі люди. Питала, як обстановка.

«Все мирно, і якби не вони, нас би залили кров'ю між татарами і слов'янами», - пише вона. «А татари нападають?» (Це питання я поставила навмисно). «Зараз мовчать. Як у вас там обстановка?». «У нас нормально. Після того, як скинули Януковича, не страшно ходити по вулицях». «Добре, а то в мене сестра в Києві навчається». Ще кілька фраз і попрощалися. Пообіцяли одне одному бути обережними і пильними. Ніякого конфлікту.

Таня - скромна і добра наша одногрупниця – тепер відправила всіх нас в утиль

Але Таня - скромна і добра наша одногрупниця – тепер відправила всіх нас в утиль. Спочатку хотіла поцікавитися, чому, але потім пометикувала і приблизно зрозуміла. Тільки і написала:

«Таню, привіт. А ти не знаєш, як мені видалити себе з твоїх підписників?» На що Таня нічого не відповіла і навіть не привіталася, а просто відправила в бан. І не тільки мене, але й інших, з ким навчалася і з ким дружила-зідзвонювалася. До Майдану.

Мені от просто цікаво, якщо її учні запитають, куди вступати і поцікавляться, де вона вчилася, ось що вона відповість? Скаже, що в Києві? Що скаже про викладачів, нас?

У дівчинки з нашої групи є її телефон, і вона казала, що подзвонить. Я припустила, що номер опиниться в чорному списку. Пожартували, що відразу буде переадресація на ФСБ.

Та все-таки дякую Тані. Завдяки їй я зрозуміла, що зараз собою являє типовий Крим. Це не з'ясування, блокади, яскрава меншина кримські татари, розперезані фсбшники та їхні жертви. Для мене це скромна вчителька Таня. З наглухо забитими вухами і заплющеними очима. Буде готувати дітей до прекрасного майбутнього.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.