21 листопада 2017, вівторок

Навіщо я запросив Олену Бондаренко в ефір

коментувати
Необхідно час від часу нагадувати глядачам наше зовсім недавнє минуле

На вчорашній випуск телешоу "Свободи слова" була запрошена колишній депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко. Оскільки час від часу необхідно нагадувати глядачам наше зовсім недавнє минуле. А пані Бондаренко, на мою думку, є одним з найяскравіших його представників.

Завдяки подібним ефірам у нас є можливість згадати прийоми і методи пропаганди, якими користувалася Партія регіонів, а також задуматися, чи варто нам повторювати цей сумний досвід. Або, можливо, варто якось по-іншому будувати свою країну.

Чи можна пускати в ефір одіозних особистостей, якщо це зачіпає почуття родичів загиблих на війні або на Майдані, учасників АТО, активістів і т. ін.? Це дуже складне питання, про яке я ніколи не забуваю. Тим не менш, абсолютно бездоганних людей, з яких нічого запитати, майже не буває. Можливо, не такою мірою, як представники колишньої Партії регіонів, але все ж. Якщо звузити коло людей, яких можна запросити в ефір, виходячи з бездоганності їхньої репутації, то воно невблаганно скоротиться до дуже вузького.

Ми завжди запрошуємо на передачі представників того ж Опозиційного блоку, оскільки я вважаю, якщо людина представляє думку значної частини населення країни, вона повинна отримати можливість висловити свою точку зору.

Коментар записано в телефонному режимі

Більше думок тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.