17 серпня 2017, четвер

Український SWAT. В країні з'явиться свій універсальний спецназ

коментувати
Нещодавно прокидаюся вранці після доби, переглядаю повідомлення. Читаю: "Братику, молися за мене, буду намагатися пройти у К. О. Р. Д."

Є у мене друг. Нормальний такий мужик, дружина, діти. Путній.

Після Майдану пішов у добровольчий тоді батальйон, який потім зарахували до МВС, служив потроху, підтримував безпеку нашого міста. Один бог знає, скільки всього пройшло через їхні блокпости в ті часи.

З часом його підрозділ набирався досвіду, почали відправляти у зону АТО. Професіонали типу. Працювали і продовжують там працювати.

Цікаві речі розповідає про те, що відбувається по той бік. Втім, не про це зараз.

Дружина завжди з нетерпінням чекає його дзвінків і повідомлень, особливо, коли вони десь під обстрілом перебувають, або виконують якісь завдання. Намагаюся час від часу через мережу слідкувати за їх життям, що там у них нового.

Один бог знає, скільки всього пройшло через їхні блокпости в ті часи

Днями розмовляли, каже, ти знаєш, вранці на ладнанні стою такий, слухаю комбата, і відчуття таке гарне в грудях, ніби я щось означаю в цьому житті, і ніби чогось вартую. І так мені радісно від цього стає, словами не передати.

А нещодавно прокидаюся вранці після доби, переглядаю повідомлення. Читаю: "Братику, молися за мене, буду намагатися пройти у К. О. Р. Д.".

Щасти! Я у тебе вірю.

P. S. У недалекому майбутньому у нас буде свій універсальний спецназ, аналог SWAT.

І бігає ж, чортяка, по 10 кілометрів. Тренується.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Про різницю між денним і нічним патрулюванням читайте тут

Про перші дні нової поліції читайте тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.