20 серпня 2017, неділя

Барсік, будь здоровий

коментувати
Я поїхав до травмпункту, щоб почути: "Вакцини немає, спостерігайте за собачкою..."

Прогулюючись велосипедом, мене наздогнало одне страшко. Знаєте таких, вони відважно кидаються на колеса автомобілів/ноги байкерів та пісюни велосипедистів.

І ось цей пацик хряцнув мене за ногу. Ви знаєте, що в нашій країні за протоколом ти маєш зробити – звернутися до травмпункту за місцем проживання, аби терміново провести вакцинацію від сказу. Не залежить від розміру та соціального ґатунку собаки. А ще піймати пса і відвезти до станції боротьби зі сказом тварин, або як мінімум, до ветеринара. Так ось, діагноз невтішний, якщо ти живеш в Україні і пес, що тебе вкусив, скажений. Причини дві. Вакцини немає не те, що за місцем реєстрації, а взагалі у цілій Україні і це вже абсолютно серйозно. Бо, якщо пес скажений, то вам слід підшуковувати найближче бюро ритуальних послуг, аби замовити гарне соснове пальто. Ліків від сказу не існує. І якщо ви мрієте про спокійне життя, протягом інкубаційного періоду, залишається піймати пса і відвезти його на обстеження. Чим ми сьогодні і займалися протягом дня. Господар (синьолобий у стані загострення) пса не віддав, сказавши, шо то не його, а Люби, а її нема вдома, зробив кілька компульсивних рухів, що мали нагадувати полювання на пса та видавив зі свого рота: "Баарсііік.."

Вакцину знайшов. Ймовірно 100%-й контрабас

Друг-американець, що був поруч, підкріпив мою думку про вилик поліції, там, за його словами, спираючись на свідків, пов'язали би господаря і песика, якого відвезли б до ветлікарні на карантин. Телефоную 102 і радію чемному спілкуванню з черговим, що фіксує все за кілька секунд. А потім телефонує розчарування на ім'я Сирота Руслан Анатолійович зі словами: "Шо там у вас случілась?" 

Коротко розповідаю про проблему, відсутність вакцини та задачу... 
- Ви шо хатітє, шоб ми за сабачкай бєгалі?
- Нє, кажу, піймайте хоча б господаря, а він нам – пса.
- Ви хатітє, шоб ми сталі на вашу сторону? 
- Ні, я прошу мені допомогти. Мене покусав пес. Вакцини не...
- Слишал, слишал. Обращайтєсь в суд..
- Та який суд, нам пса до ветеринара. 
- Єдінствєнноє, шо ми можем – оформіть заявлєніє, када наряд асвабадится, будєтє ждать?
- Буду.
Кидає слухавку.
- От єщьо собак ми нє ловілі..

За півгодини приїжджає наряд простих, але абсолютно адекватних поліцейських. Які легко вмовляють господаря видати пса, той, коли побачив людей у формі, сам став псом і почав нервово штурхати песика і пхати його до будки-переноски, що виявилась замалою. Той, відповідно, втік. Тоді поліцейський сам покликав песика і пристебнув йому повідок. 

Далі був відділ по боротьбі зі сказом на Волинській, 12, що працює повні 4 дні і до обіду в п'ятницю, бо ж на вихідних собаки ясно що не кусають. Мій ветеренар запропонував мені тримати собаку у себе вдома протягом 10 днів. Якщо за цей час, песик не здохне, то й ви будете жити довго та щасливо і колись 100% помрете, але не від сказу. Але запропонував зробити все за протоколом 

І я поїхав до травмпункту, щоб почути: "Вакцини немає, спостерігайте за собачкою..."
Але є аналог, їдьте купіть від столбняка вакцину, на всяк пож..

Я приїхав з новим ошийником (старий Барсік порвав) та з собачим кормом і відкрив ворота. Бубка перестрибнув вольєр, дочекався коли брама відкриється і накивав п'ятами. Сподіваюсь, що це жага свободи, а не початок енцефалопатії.

Вакцину знайшов. Ймовірно 100%-й контрабас, але є, хвалити Бога!

Барсіка знайшов у господаря. Передав нового ошийника зі світловідбивачем, шоб його раптом не збила машина і їжу. Будь мені здоровий ще 8 днів!

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Валерій Харчишин   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.