18 грудня 2017, понеділок

Основа майбутнього

коментувати
Основа, на якій тримається міжнародне співробітництво – дипломатія і фінанси

"Багатогранність" - це слово з'їдає купу символів в твіті, тому непопулярне серед деяких політиків. Більш того, воно означає позитивний погляд на світ, що не узгоджується з дискурсом популістів. Тим не менше, воно повинно бути в центрі сьогоднішніх палких дискусій.

Ми стикаємося з найважливішими проблемами і тільки разом зможемо їх подолати. Не можна заперечувати, що зараз в Європі дуже багато проблем, але вона все ще колективно переконана в необхідності виходу за межі своїх кордонів на інші континенти.

Основа, на якій тримається ця міжнародна співпраця – дипломатія і фінанси. Дипломатична основа – це Організація Об'єднаних Націй, а фінансовий компонент частково заснований на багатосторонній роботі світових банків розвитку. Так що напишіть в Twitter: «Багатогранність – підгрунтя нашого світопорядку і сприяє миру та сталому розвитку. Це основа майбутнього наших дітей ».

ЄС робить неймовірну роботу для громадян Європи. Але ця користь часто залишається непоміченою.

Проте, наразі з'явилася небезпечна тенденція до сумнівів у цьому. Чим менше ми багатогранні, тим меншим стає суспільство і посилюється нестабільність. Європі потрібно, щоб континент підтвердив свою прихильність ідеї інтеграції, відкритості та міжнародного співробітництва. Європейський інвестиційний банк надає ті самі переваги, які у підсумку покажуть європейцям, що вони виграють від членства в ЄС. Для будь-кого, хто цікавиться тим, що відбувається поза фейковими новин і аналізує факти, очевидно, що багатогранність об'єднує людей.

Порівняйте це з популістською риторикою пошуку цапа відбувайла. Брексіт зробив таким цапом Євросоюз в цілому ряді проблем, багато з яких не пов'язані з ним. Така ж риторика в багатьох виборчих кампаніях по всій Європі.

Недостатньо просто стогнати, що так багато політиків обрали легкий шлях. Ті з нас, хто бачить, які насправді виклики кидає світ, повинні повернутися до строю для боротьби з ними. Ми повинні краще розповісти свою історію. ЄС, наприклад, робить неймовірну роботу для громадян Європи. Але ця користь часто залишається непоміченою. Ми повинні швидше і краще розповідати про наш вплив.

Найважливіший фронт зараз – боротьба зі змінами клімату. Те, куди рухається в цьому питанні американська політика, надає ще більшої важливості тому, щоб міжнародні інститути виконували свої зобов'язання у вирішенні проблем клімату. Європейський інвестиційний банк – основне джерело фінансування кліматичних досліджень. Протягом наступних п'яти років він виділить $ 100 млрд для програми по боротьбі зі змінами клімату, це найбільший внесок, який робила мультилатеральна організація. Разом з усіма універсальними банками розвитку, ми пообіцяли підключити особисті фінанси, які потрібні для боротьби з глобальним потеплінням. Велика частина наших інвестицій призначена для того, щоб створити подушку для приватних інвесторів – зробити кліматичну діяльність більш прибутковою перспективою і тим самим збільшити загальну суму, виділену на цю життєво важливу сферу.

Занадто часто скептики вважають "кліматичну діяльність" другорядною, частиною зловісної, ліберальної змови щодо скорочення робочих місць. Фактично, вона залишається протиотрутою для зниження витрат на інфраструктуру після фінансової кризи. Взяти ті ж 350 мільйонів євро, які ми позичили на початку квітня, на перше об'єднання енергосистем між Німеччиною і Норвегією. 400-мильний кабель під Північним морем матиме потужність 1,400 мегават. Це, звичайно, дуже великий інфраструктурний проект, який кожен може підтримати. Важливо відзначити, що енергосистема створена, щоб передавати гідроенергію з Норвегії і вітряну енергію з Німеччини, і ЄІБ вклала € 800 млн інвестицій. Іншими словами, кліматична діяльність корисна для планети і сприяє зростанню економіки. Я вважаю, що більшість країн не захочуть відмовлятися від принципу багатосторонності в цій сфері, як і в інших, тому що зрозуміють, чим це закінчиться - актом самопожертви.

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Atlantic Council. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Вернер Хойєр   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.