27 липня 2017, четвер

А Україна все та ж. Гірка та сумна

коментувати
У країні тотальної корумпованості громадян (так-так, не тільки влада!) одні шахраї і наперсточники викликають до відповідальності інших

Отже, ми успішно боремося з корупцією. А ще ми люструвати безліч поганих чиновників. Тому що ми з вами живемо в країні, де бездоганно чесний президент (і завжди був таким), пашить святістю парламент і суворо дотримується усіх норм права і суспільної моралі уряд. Які приємні, добрі слова: люстрація, боротьба з корупцією, реформи Конституції. Прокидаюся вранці і думаю: яке щастя, що я живу в такій майже ідеальній країні! Як радянські жовтеня та піонер, які щиро вірили в заклинання, що ллються з квартирної радіоточки.

Тільки от знайомі бізнесмени намагаються мене переконати, що все зовсім не так солодко. Обмовляють, ймовірно. Як я в свій час зводив наклепи на радянську владу. Та й соціологи, мабуть, обмовляють, оголошуючи падіння рейтингів. І я наговорюю, коли страждаю фізично і морально в рідному ощадбанку, сподіваючись замінити горезвісну «картку киянина».

Намагаюся засвоїти і повірити: всі, хто служили в системі влади Януковича – погані люди і жорсткі корупціонери. А ті, хто служить в системі влади – еталони чистоти і ненависті до крадіжки. Коли засвою і повірю, зрозумію, чому у списку заявлених корупціонерів і розкрадачів бюджетних грошей – тільки солдати системи Януковича. А вищі офіцери системи Порошенко – поза будь-якими підозрами.

Чому у списку заявлених корупціонерів і розкрадачів бюджетних грошей – тільки солдати системи Януковича

Колись я публічно дискутував з Віктором Януковичем, намагаючись зупинити його важку руку, занесену над чиновним людом МОЗ, аргументуючи тим, що винуватцем поганої, неефективної роботи цього відомства є його архаїчна система, а не безправні виконавці. Не почув мене Янукович... Шкода, і тоді, і зараз там працюють різноманітні фахівці, тупі і агресивні, розумні і спокійні. Дуже яскраво, виразно пам'ятаю одного з них, радника міністра Дмитра Подтуркіна, який почув здоровий голос психіатричної громадськості і зумів допомогти нам, психіатрам, радикально змінити атмосферу в нашій традиційно нецікавій вищим чиновникам країни галузі. Спасибі йому сердечне!

У країні тотальної корумпованості громадян (так-так, не тільки влада!) одні шахраї і наперсточники викликають до відповідальності інших, що належать до іншого політичного клану. Саме до клану, оскільки правдивих партій у нас немає. При цьому обережні, щоб ті, гнані, не сказали вголос правду про своїх гонителів-обвинувачів. Ось, наприклад, часто згадуваний сьогодні пан Каськів, адже він все життя служив «сім'ї» Віктора Федоровича. Починав він свою публічну кар'єру добре оплачуваною боротьбою з президентом Кучмою.

Два роки люстрації. А країна все та ж. Гірка та сумна.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.