18 серпня 2017, п'ятниця

Рязанов створив радянську людину

коментувати
Рязанов створив радянську людину
Він виявився вкоріненим у часі та просторі

Стосовно Рязанова: зіткнувся з тим, що неможливо нічого пояснити. Ні іноземцям, ні людям іншого покоління.

Тобто він виявився вкоріненим в часі та просторі. Просто невід'ємна частина пізнього СРСР. І поза цим контекстом незбагненна.

Його популярність була неймовірною. І думаю, як добре, що він не зумів нею скористатися раціонально. Не збудував будинок свого імені на Остоженці, не очолив ніякого фонду збору мзди абощо.

Зате тільки-но з'явиться нова публічна фігура в Росії, спершу визначаєш, на кого з рязанівських героїв вона схожий.

Було відчуття, що він цей світ не описав, а створив. Як Боб Марлі створив з людей самого різного походження Джамайка Піпл, так Рязанов - радянську людину.

Мине ще трохи часу, будуть росіяни, українці, грузини, молдавани. І буде зовсім незрозуміло, що це таке було. Але радянська людина була. І намагаючись сказати про неї щось хороше, показуватимуть фільми Рязанова.

Земля пухом.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.