11 грудня 2017, понеділок

Політикам не треба вірити. Їх потрібно використовувати

коментувати
Виборцю потрібно керуватися політичною доцільністю та своїми політичними поглядами

Кожного разу, коли я працюю з тим чи іншим політиком, мої знайомі - не експерти, не журналісти, не політизовані громадяни, а прості люди, сусіди по двору, сусіди по дачі, друзі, просто випадкові знайомці, запитують: "А розкажи нам, який твій клієнт насправді. Політична реклама - це політична реклама. Вона не дає жодного уявлення про те, які це люди. Можна їм довіряти? Що вони з себе представляють? За них можна віддати свій голос?"

Довіряти політикам не потрібно ніколи. Особливо тим, хто при владі. Не треба їх любити. Владу завжди варто підозрювати у всіх смертних гріхах. Ставитися до неї потрібно спокійно: без ненависті, але й без любові. Цинічно і обачливо. Влада - це просто найнята вами сервісна служба. Нею потрібно користуватися. Вона повинна забезпечити вам безпеку і комфорт проживання в країні. Політики - це люди, які просто повинні робити свою справу, і вибирати потрібно виходячи з підіймання, зможуть вони чи ні. А не за принципом «подобається чи ні, можу їм вірити чи не можу, люблю або ненавиджу». Вибір потрібно робити, виходячи з політичної доцільності і згідно зі своїми політичними переконаннями.

Раз нам цілий рік говорили про необхідність децентралізації, на виборах, які відбудуться 25 жовтня, в українського цивільного співтовариства одна мета - чи не віддати всю владу партіям влади. Інакше президент знову вибудує свою вертикаль влади. А місцева влада повинна мати можливість сказати Уряду та Банковій «ні». Говорячи про партії влади, я не поділяю тут Солідарність, Самопоміч або Батьківщину - вони зараз всі при владі, в одній коаліції і в одному уряді, і всі несуть відповідальність за невиконані запити Великої Української Революції. Хтось не впорався, тому що немає яєць. А хтось і не збирався щось кардинально змінювати в цій країні. Вже не кажучи про Оппоблок, з яким команда президента сьогодні грає в одній зв'язці.

Роблячи вибір, важливо вчасно відправляти одних на звалище історії і перевіряти на вшивість інших

Тому при виборі важливо вчасно відправляти одних на звалище історії і перевіряти на вшивість інших. Для створення ефективного політичного класу слід дотримуватися наступного принципу: у політиці непрацююче повинно йти, нове приходити і знову йти, якщо не відповідає викликам часу. Тільки в постійній ротації політичних сил у владі нація може придбати ту еліту, яка адекватна нашому історичному часу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.