17 грудня 2017, неділя

Коли у нас з'явиться антикорупційний суд

коментувати
Заплутали ми вже західних кредиторів. Ще трохи і переконаємо їх в тому, що не треба нам цього незалежного антикорупційного суду

В української влади складне завдання. Отримати транш і якомога менше зробити для цього. Треба сказати, у них є успіхи на цьому напрямку. Вже 3 роки суцільних успіхів. І цього разу вже вдалося відкласти земельну реформу на наступний транш. І тепер залишилося переконати світову закулісу, що антикорупційний суд ми не потягнемо. І з деякими виходить.

Приїжджає тиждень тому держсекретар США. Вставить тут чарівний пендель. І чітко говорить, що треба антикорупційний суд. А потім приїжджає веселун і балагур Юнкер, і вже згоден на антикорупційну палату. В рамках діючої судової системи. Завіса. Заплутали ми вже західних кредиторів. Ще трохи і переконаємо їх в тому, що не треба нам цього незалежного антикорупційного суду. Воно й зрозуміло. Поки залежність від МВФ і Ко була сильна - вдалося НАБУ створити. Тепер всі разом страждають. А як представлять, що буде, якщо спочатку агент Катерина зніме про нього фільм, а потім ще й чесний суддя цей фільм подивиться, то зовсім острах їх веде. Не за це вони на Майдані стояли.

Біда в тому, що ми то якраз стояли саме за це.

Противники антикорупційного суду свідомо маніпулюють і брешуть

Противники антикорупційного суду не можуть сказати, що такий суд - це погано. Тому що всі розуміють, що це добре. І їм потрібні інші аргументи. Їх треба придумати. А якщо завдання поставлене - з ним завжди можна впоратись. Було б бажання. І фантазія. І фінансування. І придумали вони. Отже, головний аргумент проти антикорупційного суду на сьогодні - це час. Його противники придумали, що це займе дуже багато часу. А, як відомо, всі інші реформи в Україні блискавичні. Вони кажуть, що для того, щоб зробити антикорупційний суд, необхідні зміни до Конституції. А це довго. І моторошно. І серце депутата і всього парламенту схильне до зради і змін, як вітер в травні. І як вихід - давайте створимо антикорупційні палати. І напхнемо туди тих же суддів, що зараз вже в системі. Загалом, Палата Номер 6. Але швидко. Дешево й сердито.

Але це не правда!

Змін до Конституції вносити не треба. Всі вже внесено. Потрібен тільки закон. І часу на створення незалежного антикорупційного суду треба стільки ж, скільки на палату. Ось тепер завіса.

Противники антикорупційного суду свідомо маніпулюють і брешуть. І це в черговий раз говорить про те, що закон про антикорупційний суд потрібен. І якщо депутати його ухвалять, то нехай хоч сто разів на день отче наш читають. Можуть потім в обід намаз зробити, а після вечері обрізання. Це їх особиста справа. І їхня особиста шизофренія. З більшістю з них давно все ясно. Нам від них потрібен результат. І хотілося б, щоб МВФ і Ко залишалися тут з нами солідарні.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.