26 липня 2017, середа

Росія, провокації та День Незалежності

У нашого сусіда цілком може бути бажання зіпсувати нам свято
Завтра, 24 серпня, Україна буде святкувати 25-ту річницю здобуття незалежності. У зв'язку з цим Росія може мати (як мінімум) бажання зіпсувати нам свято, «привітати», так би мовити, за допомогою тих чи інших провокацій. Мова може йти про провокації в зоні конфлікту, у великих містах України або інтенсифікації обстрілу на сході. Можуть
коментувати
У нашого сусіда цілком може бути бажання зіпсувати нам свято

Завтра, 24 серпня, Україна буде святкувати 25-ту річницю здобуття незалежності. У зв'язку з цим Росія може мати (як мінімум) бажання зіпсувати нам свято, «привітати», так би мовити, за допомогою тих чи інших провокацій.

Мова може йти про провокації в зоні конфлікту, у великих містах України або інтенсифікації обстрілу на сході. Можуть бути задіяні українські радикали, у пресі не раз з'являлася інформація про те, що російські спецслужби використовують українські радикальні організації для провокування конфліктних ситуацій, наприклад, шляхом організації контракцій.

Вірогідність цього, на жаль, досить висока.

У попередні роки на окупованих територіях також проводилися так звані «паради» полонених, мета яких полягала в тому, щоб спробувати принизити українців і Україну в цілому, провести «контрсвято», коли інша країна святкує День Незалежності. Такий варіант розвитку подій теж не варто відкидати.

У попередні роки на окупованих територіях також проводилися так звані «паради» полонених

Тим часом, Тристороння контактна група кілька місяців поспіль не може підписати документ про розмежування протиборчих сторін у Донбасі, робота над яким почалася ще в червні. Підписання документу спочатку очікувалося в кінці червня, потім – у липні. Спочатку мова йшла про відведення сил в трьох місцях, потім – тільки у двох. У кінці серпня відновиться робота Тристоронньої контактної групи, і тоді стане відомо, чи вдасться підписати цей документ.

Проте цього недостатньо, потрібно ще його реалізувати. Ми вже неодноразово спостерігали: досягається домовленість про відвід озброєнь, а на ділі угоди виконуються лише частково. Так, міномети середнього калібру використовуються під час обстрілу в Донбасі практично кожного дня. Останнім часом все частіше використовується артилерія великого калібру.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.