27 липня 2017, четвер

Пожежа на Інтері. Чи буде продовження

Ризик збережеться, поки не зміняться власники телеканалу чи його політична позиція
В офісі телеканалу Інтер на вулиці Щусєва в Києві 4 вересня сталася пожежа. До пожежі декілька чоловік підпалили під будівлею шини. Рятувальники заявили, що пожежа виникла в результаті підпалу спочатку на першому, а потім і на другому поверхах. Що стосується реакції влади, то відреагував в основному глава МВС Арсен Аваков, але відреагував досить
коментувати
Ризик збережеться, поки не зміняться власники телеканалу чи його політична позиція

В офісі телеканалу Інтер на вулиці Щусєва в Києві 4 вересня сталася пожежа. До пожежі декілька чоловік підпалили під будівлею шини. Рятувальники заявили, що пожежа виникла в результаті підпалу спочатку на першому, а потім і на другому поверхах.

Що стосується реакції влади, то відреагував в основному глава МВС Арсен Аваков, але відреагував досить дивно: він визнав, що влада не повинна допускати подібних інцидентів, а поліція повинна підтримувати громадський порядок, але при цьому дав зрозуміти, що Інтер сам винен.

Ряд ЗМІ, я вже не кажу про політиків, які є членами Опозиційного блоку, починають звинувачувати в цьому інциденті самого міністра. Я не беруся це ні підтверджувати, ні спростовувати, оскільки ситуація дуже делікатна. Аваков дійсно є одним з головних опонентів і до власників Інтера, і до самого телеканалу. Він неодноразово закликав провести розслідування діяльності Інтера. Багато пишуть і про те, що Аваков і керівництво Народного фронту нібито хочуть віджати канал у нинішніх власників і взяти під свій контроль. На мій погляд, цей сценарій навряд чи реалістичний: навіть якщо власники нтера відмовляться від контролю над каналом, то далеко не на користь НФ.

Тим не менш, конфлікт у суспільстві існує, і напруга, інформаційна та політична боротьба, а також, можливо, нові акції протесту і навіть, можливо, насильницькі дії проти телеканалу Інтер можуть продовжуватися. На жаль, це так. Акції протесту проти Інтера, зокрема з використанням методів фізичного впливу (шини та інше) вже неодноразово проводилися, нехай і були менш резонансними.

Акції протесту проти Інтера вже неодноразово проводилися, нехай і були менш резонансними

Конфлікт навколо телеканалу, інформаційна боротьба, політична боротьба і навіть боротьба бізнес-інтересів будуть продовжуватися, поки не зміняться власники телеканалу чи його політична позиція. Формально приводи періодично з'являються: то листування менеджерів телеканалу Інтер щодо Росії і ДНР, то заяви або якісь дії, що викликають черговий сплеск напруги. У найближчій перспективі ситуація навряд чи зміниться.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.