20 серпня 2017, неділя

Будемо бомбити

коментувати
Російські авіаудари впадуть не тільки на Ісламську державу, але й на сирійську опозицію

Сьогодні Рада Федерації Росії задовольнила звернення Володимира Путіна про використання військово-повітряних сил РФ в Сирії. Далі – тільки бомбити. Причому робити це Росія буде самостійно, а не у складі антиіділівськой коаліції.

Наскільки я розумію, в Нью-Йорку Путіну і Обамі домовитися ні про що не вдалося - так, обмінялися думками. При цьому, звичайно ж, спочатку обидві сторони будуть намагатися якось координувати свої дії, щоб уникнути зіткнень в сирійському небі лоб в лоб. Як мені здається, цього можна буде уникнути з тієї простої причини, що там, де вони бомблять, ми, швидше за все, бомбити не будемо.

Так, російські авіаудари впадуть не тільки на Ісламську державу, але й на сирійську опозицію. Мета Росії, в першу чергу, полягає в тому, щоб зберегти режим Башара Асада і повернути хід сирійської громадянської війни. Друга мета – спробувати створити напругу і розкол усередині антиросійської коаліції Заходу.

Наскільки це вдасться зробити за допомогою одних лише авіаударів, стане зрозуміло згодом.

Більше думок читайте тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.