20 вересня 2017, середа

#KyivPride2016. Звідки пішла істерія

коментувати
Натовпу потрібні видовища, а нечисленні реформи – нудна картинка. А тут такий цирк: щуплі, але відважні геї проти бритоголових спортсменів

Тільки лінивий не написав своєї думки про київський Марш рівності. Оскільки я не занадто ледачий, то скажу кілька слів.

Як на мене – це черговий інфопривід, яким можна відвернути народ від насущних проблем. Точно так само, як мовне питання, звільнення #Савченко та інші. Коли я пишу про інфопривід, то маю на увазі не саму подію, а роздуту навколо неї істерію. В країні, в якій йде війна, процвітає корупція, валиться поліцейська реформа і відбувається багато іншої єресі, народ треба чимось зайняти. Нехай б'ють лоби об націоналістів, журналістів, популістів, євреїв, масонів, світову закулісу. Ну, і об геїв, зрештою.

Натовпу потрібні видовища, а нечисленні реформи – нудна картинка. Спостерігати за ними - майже як дивитися керлінг або Формулу-1 (принаймні, особисто для мене). А тут такий цирк. Щуплі, але відважні геї проти бритоголових спортсменів, яких не помітили районні військкомати; між цими двома командами стоїть поліція. Всім цікаво, хто кого. Це ж важливо. Це важливіше за реформи, важливіше за втрати на фронті, найважливіше, ну, крім Євро, зрозуміло.

В цілому, зіштовхнути народ лобами і відвернути від несамовитості буття зовсім не важко. Саме для таких цілей і створено питання національності, мови, релігійних переконань і, звичайно, сексуальних пристрастей. Як показав досвід наших злощасних сусідів, ненависть - це сила. Біомаса здатна сидіти голодною, брудню, неосвіченою і жити в роздовбаній країні, якщо їй дати, кого ненавидіти. Якщо ж сюди підключити ще і релігію – виходить чистий джихад і боротьба з «мерзотою перед Господом». Заради такого люди готові на ще більші «подвиги».

З криками релігійно-ідеологічного екстазу ДНРівці розстрілюють наших полонених, ІДІЛівці ріжуть перед камерами голови «невірним», а росіяни благословляють своїх солдатів йти на Донбас. Але мені плювати на всі ці три категорії людей. Мені сумно, що те саме відбувається і в Києві, де я живу. І що багато з вигляду нормальних людей підтримують загальну істерику і кидаються на таку незначну подію, як мій собака на кинуту палицю.

Гомосексуальність - це не захворювання та не питання вибору. Людина народжується такою. Її не потрібно лікувати або виховувати

Давайте тепер подивимося на ситуацію тверезо. В неділю Києвом пройде жменька дуже сміливих людей, які трохи відрізняються від нас. Відрізняються на біологічному рівні. Для тих, хто в танку, поясню: вони не можуть збуджуватися від людини протилежної статі. І як мене ніхто не змусить спати з жінкою, яка мені не симпатична – так і вони не стануть збуджуватися від тих, на кого їм показав священик, мораліст або хтось з ультраправими поглядами. Гомосексуальність - це не захворювання та не питання вибору. Людина народжується такою, от і все. Її не потрібно лікувати або виховувати. Вона має за Конституцією право на життя - і на його сексуальну сторону в тому числі.

До речі, гноблення за принципом сексуальної орієнтації – це перша ознака дуже поганих явищ. Геїв не люблять в путінській Росії. Їх винищували в фашистській Німеччині, так і хлопці з ІДІЛ теж довго не возяться з цим питанням. Хороша підібралася компанія, правда? У той же час Європа, куди ми нібито прагнемо, давно вже прийняла це явище і забула про нього. Там навчилися поважати право людини на особисте життя.

З іншого боку, я проти відвертої пропаганди гомосексуалізму. Я не хочу, щоб це ставало модним, як, наприклад, джинси, які здавлюють чоловічу промежину або палки для селфі. Те, що відбувається у людини в спальні – це її особиста справа, і ніхто не має права їй вказувати що вона там повинна робити, поки вона не починає утискати права інших. От і все.

У мене немає конфлікту з цим парадом. Вони домагаються рівних прав з такими, як я. І я вважаю, що вони зобов'язані мати зі мною рівні права. Принаймні, так написано в Конституції.

Інша справа, що у нас особливий менталітет, і наші люди постійно шукають можливість виділитися. Як казав Жванецький: «самая быстрая карьера – это из села в пе**расты». Мені дуже б хотілося, щоб зміна орієнтації і участь у цьому параді не були основними життєвими досягненнями його учасників. Так само хотілося б, щоб друга сторона, яка хоче неодмінно побити «богомерзких геев», знайшла вихід своїй агресії. Благо, на сході є відмінна для цього можливість. Особливо войовничих геїв це теж стосується.

Сам я на прайд не піду. Мені там робити нічого. Орієнтація у мене звичайна, бити я нікого не збираюся, і спокійно проведу неділю з близькими. Можливо, подивлюся нашу збірну з кимось із них. А з понеділка знову займуся допомогою своїй армії. Від війни і від сім'ї ніякий прайд, футбол або Савченко мене не відвернуть. Чого і вам бажаю.

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Віталій Дейнега   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.