20 вересня 2017, середа

Нехай буде світло? Чи вирішить РФ проблеми Криму без України

коментувати
Репресії в Криму не припиняються. Більше того, вони посилилися

Останні кроки Російської Федерації із забезпечення поставок електроенергії до Криму, зокрема, будівництво енергомоста з материкової Росії - це, скоріше, пропагандистський крок. Протягом тривалого періоду Росія не зможе забезпечувати окупований нею півострів електроенергією.

Таким чином, вирішення питання поставок електроенергії в Крим як і раніше пов'язане з подальшими кроками українського уряду. Україна повинна визначиться з тим, яку позицію зайняти в даному питанні.

Щодо поставок товарів з материкової України в Крим, то зараз український уряд готує спеціальну постанову з даного питання. Найближчим часом, наскільки я розумію, її буде прийнято. Де-факто постачання було припинено ще 20 вересня учасниками блокади, але зараз це буде введено в правові межі.

Ми не були настільки наївними, щоб сподіватися, що окупаційна влада відразу кинеться виконувати вимоги учасників блокади і кримських татар в цілому. Втім, ми максимально актуалізували цю проблему і якюсь мірою розраховуємо на консолідацію зусиль наших західних партнерів у залученні додаткових заходів із забезпечення прав людини в Криму.

Потрібно розуміти, що репресії в Криму не припиняються. Більше того, вони посилилися. Не відступати від неправильних дій, які здійснюються від імені Росії - це в природі російської влади.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.