25 вересня 2017, понеділок

Якою має бути позиція України по Мінську

коментувати
Ми повинні залишатися унітарною державою

Ми повинні залишатися унітарною державою

Спочатку – виведення російських військ і передача Києву контролю над кордоном

У питанні імплементації Мінських угод Україна повинна стояти на своєму. Піти у нинішній нестабільній ситуації шляхом проведення виборів і надання Донбасу так званого «особливого статусу» означає створити для Путіна інструмент з розвалу України.

Виборчий процес, як і наділення певним окремим статусом цього регіону, повинні проходити виключно після реалізації всіх інших пунктів Мінських угод. Головна умова – виведення російських військ і передача Україні контролю над кордоном. Після цього можна розглядати питання виборів, повноваження новообраної влади і часткову амністію. Причому всіх амністувати не можна, як не можна зняти відповідальність з особи, яка вбивала людей. Ніде в світі такого немає.

Крім того, як би не складалася ситуація, ми повинні залишатися унітарною державою. Будь-які спроби змінити унітарний устрій нашої країни є антиконституційними. Голосів для зміни Основного закону у Верховній Раді не знайдеться.

Реінтегрувати Донбас можна і потрібно. Іншого виходу просто немає

В цілому ж з питання врегулювання конфлікту в Донбасі повинні проходити широкі громадські дискусії. Дуже важливо налагодити справжній діалог, дозволити людям висловити різні точки зору і шляху виходу з ситуації, на основі яких можна буде виробити консенсус.

Реінтегрувати Донбас можна і потрібно. Іншого виходу просто немає. Росія не хоче мати цей регіон у своєму складі, розуміючи, що сьогодні там панують злочинність і повна розруха. Займатися Донбасом доведеться Україні. Це буде дуже тривалий та болісний процес, іноді навіть трагічний.

Але відгороджуватися від них не можна. По-перше, подумайте про людей, які живуть на Донбасі. По-друге, не можна допустити створення бандитської республіки у складі України.

Більше думок тут

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   В'ячеслав Брюховецький   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.