28 липня 2017, п'ятниця

Чому ЄС залежить від України

коментувати
Якщо РФ вдасться дестабілізувати Україну, та оголосити перемогу над Майданом, ми, ймовірно, побачимо ще більш авторитарну і мілітаристську Росію

Консолідація і продовження курсу України на демократичні реформи представляє величезне значення для майбутнього всієї Європи.

Важливість такого курсу для України очевидна. Після десятиліть поганого управління країна повинна наздогнати інші європейські демократії. Глибокі і стійкі реформи крок за кроком наблизять Україну до Європейського союзу, а потім дозволять увійти в нього.

Але значущість курсу на реформи ще більша. Якщо РФ вдасться дестабілізувати Україну, та оголосити перемогу над Майданом, ми, ймовірно, побачимо ще більш авторитарну і мілітаристську Росію. Це буде загроза в першу чергу для самої Росії, але також і для решти Європи протягом довгого часу.

Якщо, навпаки, демократичний напрямок реформ України заблокує зусилля Кремля, його авторитарний курс буде поступово руйнуватися, і саме з Києва буде поширюватися світло по великих російських землях.

Ось чому успіх або невдача Києва буде мати вирішальне значення для майбутнього всієї Європи в найближчі роки.

Карл Більдт є учасником 12-ї зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Матеріал опубліковано в журналі «Новое Время» від 11 вересня 2015 року

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.