18 грудня 2017, понеділок

Чому ЄС залежить від України

коментувати
Якщо РФ вдасться дестабілізувати Україну, та оголосити перемогу над Майданом, ми, ймовірно, побачимо ще більш авторитарну і мілітаристську Росію

Консолідація і продовження курсу України на демократичні реформи представляє величезне значення для майбутнього всієї Європи.

Важливість такого курсу для України очевидна. Після десятиліть поганого управління країна повинна наздогнати інші європейські демократії. Глибокі і стійкі реформи крок за кроком наблизять Україну до Європейського союзу, а потім дозволять увійти в нього.

Але значущість курсу на реформи ще більша. Якщо РФ вдасться дестабілізувати Україну, та оголосити перемогу над Майданом, ми, ймовірно, побачимо ще більш авторитарну і мілітаристську Росію. Це буде загроза в першу чергу для самої Росії, але також і для решти Європи протягом довгого часу.

Якщо, навпаки, демократичний напрямок реформ України заблокує зусилля Кремля, його авторитарний курс буде поступово руйнуватися, і саме з Києва буде поширюватися світло по великих російських землях.

Ось чому успіх або невдача Києва буде мати вирішальне значення для майбутнього всієї Європи в найближчі роки.

Карл Більдт є учасником 12-ї зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Матеріал опубліковано в журналі «Новое Время» від 11 вересня 2015 року

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.