17 листопада 2018, субота

Співачка нон грата

34 коментувати
Співачка нон грата
Росія кинула в бій, як вона вважає, безпрограшного кандидата, співачку з обмеженими можливостями Юлію Самойлову

Сама співачка, до речі, виступила добре, і до неї питань в принципі немає. За винятком одного. У червні 2015 року Самойлова співала на гала-концерті "Світ спорту і добра", що відбувся в моїй рідній Керчі, на окупованій території АР Крим. До того часу проти країни-окупанта, яку в Києві на Євробаченні має намір представляти пані Самойлова, були введені численні міжнародні санкції, включно з введеними Україною.

Тепер мовою фактів. Пані Самойлова порушила офіційний порядок перетину кордону тимчасово окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, оскільки не скористалася єдиним законним способом потрапити на півострів через один з 3 пропускних пунктів на адміністративному кордоні Херсонської області та АР Крим. Юлія Самойлова незаконно, на порушення українського законодавства, потрапила на територію тимчасово окупованого Криму і, відповідно, на 100% підлягає процедурі заборони в'їзду на територію України.

Я впевнений, що саме така заборона найближчим часом має і буде винесена Службою безпеки України. Це єдино правильне і законне рішення. Крім цього, неминучий скандал зіграє на руку Україні.

Самойлова повинна бути оголошена персоною нон грата

Співачка Джамала, яка й привезла Євробачення в Україну як переможець торішнього конкурсу з піснею про трагічну долю кримськотатарського народу, має повне моральне право вимагати недопуску Самойлової на територію України. Ми отримаємо відмінний шанс ще раз нагадати всьому світові про незаконну російську окупацію українського Криму і сталінську депортацію 1944 року. Спасибі, Росія, ти ніколи нас не підводиш і даєш нам чудовий шанс! Оскільки надії на Мінстець немає, втім, як і завжди, закликаю всіх небайдужих включатися і відпрацювати тему по повній. Самойлова повинна бути оголошена персоною нон грата, і її фізичний стан не може служити виправданням за вчинене правопорушення! Перед законом рівні всі, будь ти Кобзоном, Пореченковим чи Самойловою.

Текст опубліковано з дозволу автора

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.