20 вересня 2017, середа

Камінг-аут Верховної Ради

коментувати
Народні депутати України провалили норму Трудового кодексу в частині трудової дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації. Тим самим депутати врахували можливим зазирнути під ковдру кожного українця

Норма Трудового кодексу зі згаданим пунктом є обов'язковою умовою для запровадження Євросоюзом безвізового режиму для всіх громадян України.

Дана поправка забороняла "будь-яку дискримінацію у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівних прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав залежно від раси, політичних, релігійних або інших переконань, гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації".

Народні депутати показали сьогодні, що вони в дійсності не готові сповідувати європейські цінності поваги вибору своїх співгромадян, зокрема, їх сексуального вибору.

Цинізм ситуації полягає в тому, що собі народні обранці в праві безвізового режиму з ЄС не відмовляють вже давно, і незалежно від їх сексуальної орієнтації. Адже як власникам дипломатичних паспортів їм відкритий доступ в будь-яку країну Євросоюзу.

Депутати врахували можливими зазирнути під ковдру кожного українця

Пергідрольні тітки бальзаківського віку і чоловіки з обвислими животиками з Верховної Ради вважають вправі диктувати багатьом успішним українцям, з ким їм спати. На щастя, усвідомлення того, що ця "еліта" несправжня, стало зовсім очевидним. Вітаю, це був ваш камінг-аут, панове депутати. В Європу без вас, однозначно.

З повним списком депутатів, які не проголосували можна ознайомитися тут.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.