3 грудня 2016, субота

Чому я чекаю появи Uber в Україні

коментувати
Бережи вас бог від українського сервісу

Що робити, якщо в країні немає конкурентного ринку, зате царює огидний сервіс? Цей ринок по-хорошому потрібно підірвати, навіть якщо від цього постраждають місцеві компанії.

Прихід компанії Uber з Сан-Франциско в Україну - хороша новина. Нещодавно у Штатах я переконався, чому американці все частіше відмовляються від традиційного таксі на користь компанії-новачка. Замовляючи Uber, ви в режимі реального часу бачите, чи є у вашому районі вільні машини і якого класу. При цьому ви одразу отримуєте точну вартість проїзду з точки А в точку Б. Машина прибуває хвилина в хвилину.

Мій особистий максимум очікування був сім хвилин. Зазвичай - 3-5. Відразу отримуєте марку, держномер автомобіля і фото з ім'ям водія. Головне - жодних проблем зі здачею. Сума знімається тільки з карти. Економія в Штатах - не менше 50% від тарифу звичайного таксі. При цьому все безпечно і надійно.

Головне - жодних проблем зі здачею

Тепер я чекаю такого ж сервісу у нас. І відмовляюся від традиційного таксі. Який сенс, якщо нещодавно мене моторошно підставило легальне таксі Експрес (2391515), одне з найдорожчих і ніби як найстаріших в Києві. Вранці мені потрібно було встигнути на львівський Інтерсіті, замовлення було зроблено за півгодини, а потім рівно в момент, коли потрібно було їхати, почалася чехарда з заміною авто. Ви пробували виїхати в Києві в суботу о 6:15 ранку, маючи в запасі 30 хвилин? Не пробуйте. Я дивом зловив таксі з руки і вскочив у вагон за дві хвилини до відправлення.

А що Експрес таксі? Воно зателефонувала мені за п'ять хвилин до відправлення поїзда і сказало, що машина під будинком. Бережи вас бог від українського сервісу. Тому якщо завтра ці люди опиняться без роботи, в цьому вони будуть винні лише самі.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.