17 серпня 2017, четвер

Не сподівайтесь на правоохоронні органи

коментувати
Не сподівайтесь на правоохоронні органи
Головний наш захист - це максимальна публічність, інформаційна підтримка колег з інших ЗМІ у висвітленні справи

Коли в лютому я отримала sms з погрозою вбивства, того ж дня мені подзвонили мало не з усіх держорганів країни. З АП, МВС, СБУ, я вже не пам'ятаю, хто ще. Я тільки те й робила, що відповідала на дзвінки. Мінстець теж закликав розслідувати. У відділення поліції, в яке я подавала заяву, пригнали трьох керівників якогось управління. Всі залишали мобільні і просили дзвонити, якщо до мене будуть ломитися в квартиру, пропонували охорону.

Це було в п'ятницю, а з понеділка почалася правда життя - перекидання справи з одного управління в інше. Зараз воно знаходиться вже в третьому райуправлінні. Я знаю, що за всі ці місяці перевірили номери телефонів, перевірка, звичайно, нічого не дала, але не знаю, чи допитали ще когось, крім мене, у цій справі. Я озвучувала свою версію подій поліції і писала про це в своєму блозі.

Головний редактор НВ Віталій Сич був готовий давати свідчення, але ніхто йому не дзвонив, нікуди не викликав і нічого не питав.

На щастя, історія зі мною була дурним залякуванням. У поліції мені так і сказали: «якби з вами хотіли щось зробити, швидше за все зробили б, а не писали sms».

У поліції сказали: «якби з вами хотіли щось зробити, то зробили б, а не писали sms»

Але після цієї історії я зрозуміла, що головний захист журналіста - це максимальна публічність, інформаційна підтримка колег з інших ЗМІ у висвітленні справи, а не правоохоронні органи. Тому в усі ці гучні заяви сьогодні я не дуже вірю. Я швидше повірю, що колеги-розслідувачі самі все з'ясують. Але обов'язково потрібно дізнатися і розповісти, хто вбив Павла. Не можна це так залишати.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.