21 листопада 2017, вівторок

Як я бачу майбутнє України

коментувати
Як я бачу майбутнє України
Консолідація України як незалежної, демократичної, сучасної країни надзвичайно важлива для майбутнього народу

Я не оптимістичний, не песимістичний — я сповнений рішучості. Думаю, майбутнє залежить від дій українського народу, а також від допомоги, яку можуть надати Україні Європа і світове співтовариство. Як Україна виглядатиме через десять років, залежить від самої України, а також від зовнішніх умов.

Що ж до внутрішньої ситуації — я знаю, це може звучати, як мантра, але дуже важливо продовжувати політичні, правові та економічні реформи, підтримувати стабільність і ефективність українських інститутів, поважати верховенство права. Консолідація України як незалежної, демократичної, сучасної країни надзвичайно важлива для майбутнього народу.

Стосовно зовнішньої ситуації, думаю, дуже важливо забезпечити повне дотримання мінських домовленостей і гарантувати Україні підтримку Євросоюзу, а також світового співтовариства. Я сподіваюся, що Захід не забуде Україну і допоможе проведенню всіх необхідних змін у цій країні. Україна не є членом ЄС, але вона, безумовно, є членом сім'ї європейських народів.

Матеріал опубліковано в журналі «Новое Время» від 16 вересня 2016 року в рамках проекту «Україна через 10 років». Републікування повної версії тексту заборонено.

Більше точок зору тут

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Жозе Мануел Баррозу   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.