14 грудня 2017, четвер

Про лицемірство в Росії

коментувати
Це росіяни мріють померти в Росії (окремі вітання кримчанам), а єдинорос Лесін - у Вашингтоні

А Лесін-то (екс-керівник Газпром медіа - НВ), виявляється, в Вашингтоні помер. Та мало того, що у Вашингтоні - в готелі Dupont! Я аж підскочив, коли прочитав.
Справа в тому, що (як би це сказати) Дюпон Сьоркл - не тільки престижний район в центрі Вашингтона. Це ще й серце світової ЛГБТ-спільноти. У кожному другому барі там одні мужики. А в іншому кожному другому - одні тітки. Ні, все культурно, без фрикості, просто побувати на Дюпон Сьоркл для ЛГБТ, це як побувати в Корсуні для єдинороса. Це сакральне. З усього світу їдуть.

І ось цей єдинорос Лесін, який вірою та правдою служив Путіну, вставанню з колін, величі, сакральності, духовності та православ'ю; вірою та правдою вбивав телебачення, журналістику і свободу слова; вірою і правдою насаджував мракобісся, ксенофобію, агресію, ненависть, і - окремим рядком - гомофобію; вірою і правдою зомбував та дебілізував власне населення; вірою і правдою перетворюючий свою країну в православний ІДІЛ і Північне Конго, що ненавиділо піндосів та гомосексуалістів; вірою і правдою зростив Кисельова з його радіоактивним попелом і серцями геїв - ось цей ось справжній вірний путінський єдинорос Лесін їде вмирати - не в Корсунь, ні! - до вашингтонського чотиризіркового готелю в серці ворожого Піндостана, в кілометрах приблизно з півтора від резиденції Обами, в самому центрі життя гей-спільноти всього світу!

Якщо Бог є, у нього просто приголомшливе почуття гумору

Що скажете, патріоти? Як він вас всіх зробив, а? Ай, молодець.

Це ви мріяли померти в Росії, ідіоти (жителям Криму окремий привіт!). А Лесін - у Вашингтоні. Поруч з Білим домом. На Дюпон Сьоркл.

Втім, тобі, середньостатистичний росіянин це знати ні до чого. Вперед, в колону по чотири і на Червону площу кричати "Ура" на честь свята сьомого листопада.
А потім у військкомат і до Сирії. За Башара Асада в танку горіти. Там якраз у них все починає накриватися, наступ захлинувся, контрнаступ намічається. Якраз пора живота свого покласти за святу справу боротьби з ІДІЛ. Так що готель на Дюпон Сьоркл тобі не світить.

Мішок в сирійській пустелі. І достатньо.

P.S: Чи зловтішаюсь я? Ні. Мені правда щиро шкода, що Лесін помер. Я вважаю, що такі люди повинні жити довго. І доживати до своєї лави в Гаазі. І своє життя закінчувати в камері для довічно засуджених. А не в ліжку в чотиризірковому готелі на Дюпон Сьоркл.

P.P.S: Чомусь багато хто вирішив, що цей пост про те, що Лесін гей. Ні. Я не знаю, гей він чи не гей. Мені начхати. Цей пост про те, які вони всі лицемірні виродки.

P.P.P.S: Все ще цікавіше, виявляється. Про сам готель я нічого не знав. Про район тільки. Але ось кинули посилання. Топ п`ять гей-френдлі готелів Вашингтона. Готель Дюпон, який нас цікавить, на третьому місці. Входить до складу Міжнародної туристичної асоціації геїв і лесбіянок (IGLTA). Тобто чувак, який поклав всю свою кар'єру на духовність, православ'я, народність і геєборність, вмирає в топ-три гей-френдлі готелі столиці проклятої піндосії. Якщо Бог є, у нього просто приголомшливе почуття гумору. У мене все.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.