18 грудня 2017, понеділок

Що я думаю про заборону абортів

коментувати
Завдання політики - зменшити кількість рішень на користь аборту, а не зменшити статистику, просто її ліквідувавши

У понеділок, 3 жовтня, в Польщі пройшов загальний жіночий протест проти законодавчої заборони абортів

Звісно, я проти абортів. Особливо враховуючи, якому ризику піддає себе жінка (офіційно чи не офіційно), і той факт, що плід вже є життям. Однак ще більше я проти використання дурних заборон, які ніколи і ніде в світі не працювали.

Країни, де заборонені аборти, стають донорами клієнтів для країн, де аборти дозволені.

Якою насправді мала б бути політика боротьби з абортами? Просвіта, яка має стосуватись і хлопців, і дівчат, та спеціальні програми захисту жінки з небажаною вагітністю. Статистика показує що понад 50% абортів припадає на дівчат у віці від 20-29 років. Очевидно, причиною є брак відповідної свідомості щодо сексуального життя, а також соціальні ризики раннього народження: втрата кар'єри, вільного життя, виникнення неповноцінної сім'ї і т. д.

Країни, де заборонені аборти, стають донорами клієнтів для країн, де аборти дозволені

Таким чином, дія спеціальних програм повинна вирішувати кожний унікальний випадок окремо. Наприклад, допомога по догляду за дитиною - щоб жінка могла розвивати кар'єру, мала фінансові та освітні стимули для народження, проходила професійні консультації та мала доступ до психологічної підтримки.

Оскільки я також проти особливого державного втручання, всі ці послуги мають надаватись громадськими організаціями по конкурсу соціального замовлення. При цьому шкільна освіта має включати навчання дівчат поведінки в таких ситуаціях, і звертання у відповідні організації за допомогою.

Завдання політики зменшити кількість рішень на користь аборту, а не зменшити статистику, просто її ліквідувавши.

Ви ознайомились з християнсько-демократичною політичною позицією.

Більше поглядів тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.