19 листопада 2017, неділя

Корупційне свавілля

коментувати
Просити в антикорупціонерів заповнювати декларації це дурна справа, оскільки вони не виконують функцій держави

Так склалося що Україна є демократичною державою в якій громадяни на виборах обирають парламент та органи місцевого самоврядування, яким делегують функції і платять зарплату зі своїх податків. Так склалося, що за попередні 25 років, ті кому ми делегували функції починали збагачуватися шляхом виконання цих функцій. Тобто ми, як громадяни пропонували кожному нашому громадянину "Хочеш бути суддею за 10 000? Хочеш бути інспектором аудиторської служби за 7 000? Хочеш бути депутатом Верховної ради за 6 500?" Ми, як суспільство, оголошували умови того на яку зарплату ми наймаємо виконавців. Ми були чесні. Потім виявилося що суддя, інспектор і депутат купують машини, квартири, коштовності, яхти, вартість яких в сотні разів перевищують їх річну зарплату.

Ми, як укладачі цього договору зрозуміли, що всі ці блага з'являються через те, що виконуючи взяті на себе обов'язки, найняті нами фахівці крадуть наші гроші, або приймають рішення на користь третіх осіб, які їх винагороджують. І коли журналісти питали суддю, депутата та інспектора "Звідки у вас з'явився позашляховик і триповерхова вілла, то опитувані городили історії про те, що це майно давно набуте, подарувала бабця і спадок з Африки по мейлу прийшов. Тобто нам брехали в лице, наживаючись на виконанні делегованих нами функцій. Тому ми, громадяни України, вирішили доповнити цей договір пунктом про те, що всі, кому ми делегуємо функції держави, повинні звітувати щорічно про зміну майнового стану, щоб ми знали про те, чи обкрадають нас чи ні.

Так от, просити в антикорупціонерів заповнювати декларації це дурна справа, оскільки вони не виконують функцій держави. В них є контракт з грантодавцем, податковий кодекс, закони про працю, тощо.

Завтра ваша діяльність стане кісткою в горлі Грановському, Кононенку чи Мартиненку, і тоді до вас так само безпідставно пред’являтимуть претензії

А ті, хто тішаться, що грантоїдів Шабуніна і Юрчишина притисли до стіни нарешті, то я вам скажу наступне: "завтра ваша діяльність стане кісткою в горлі Грановському, Кононенку чи Мартиненку, і тоді до вас так само безпідставно пред’являтимуть претензії, і ніхто вам не поможе, бо ви самі навчили еліти, що свавілля можливе. А за Шабуніна з Юрчишиним не переживайте, вони показували схеми Богатирьової ще в 2013-му і не боялися і все в них вийшло тоді і тепер все вийде, а ви просто втрачаєте час своїх дітей та батьків на достойне життя, в той час коли легалізуєте можливість влади на свавілля".

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Андрій Андрушків   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.