16 грудня 2017, субота

Прощавай, диван. Як розпочати особистий Upgrade свого життя

коментувати
Прощавай, диван. Як розпочати особистий Upgrade свого життя

Скільки разів ви чекали нового понеділка, щоб що-небудь змінити? Написати забутому другу, нарешті засісти за в'язання, піти в спортзал або спланувати поїздку в Париж/Токіо/Куала-Лумпур. Але понеділки приходять і йдуть, а ми досі сидимо на дивані, читаючи поради тисячі віртуальних коучів та порадників.

У відповідь на прагнення українців змінитися на краще, «Майкрософт Україна» вирішила допомогти людям зробити той самий перший крок, з якого починається великий шлях. Компанія запускає соціальний проект Твій особистий Upgrade, в якому чотирьом сміливцям належить «перепрошити» своє життя – зламати рутину і піти за своїми давніми мріями.

 

 

 

Кожному належить протягом місяця провести під керівництвом тренера «реформу» свого життя в одній з трьох категорій: кар'єра, подорожі, тіло, а також у спецкатегорії «Вчитель». Протягом чотирьох тижнів учасники будуть змінюватися у зворотньому напрямку, у чому їм допоможуть наставники.

Перший крок – чітко визначити мету і скласти план її досягнення, step-by-step. Інструментом самореалізації стане в першу чергу бажання змінити себе, підкріплене побажаннями досвідчених менторів та сучасних технологій. Ми покажемо, як технології та особиста мотивація можуть рухати людину до мети.

«Ми підтримаємо наших героїв у складанні чіткого плану дій і втілення їхньої мрії, навчимо їх, як мотивувати себе до змін у житті і покажемо, що технології – це незамінний інструмент для того, щоб зробити своє життя усвідомленим», – пообіцяла тренер за щастя Алла Клименко.

  


05_win14_roadtrip_group-alldevices_3229_lr_02


Оновити «операційну систему» свого життя може кожен. З 28 жовтня по 16 листопада 2015 року кожен бажаючий може подати заявку на участь у проекті першої категорії – Вчитель Upgrade. У наступні чотири місяці пройдуть відбори і на інші категорії – це може стати саме тим шансом, якого чекають багато.

Якщо ви чекали від Всесвіту знака для змін – ось він.

Наступні чотири місяці ви зможете брати участь або ж активно стежити за тим, як звичайні люди зважилися зробити незвичайний крок. Читаючи щоденники героїв, їх коментарі тренерів та опис змін, ви напевно зможете почерпнути щось і для себе, отримавши поштовх до розвитку.

Зробіть вибір на користь позитивних змін та особистого Upgrade – не бійтесь сміливих бажань і проходьте відбір, тоді як за перипетіями проекта можна спостерігати і вболівати за учасників на сайті NV.ua, а також на сторінках «Майкрософт Україна» в соцмережах.

Ми готові встати з дивана, ви з нами?


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Твій особистий Upgrade ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: