18 листопада 2017, субота

Від Італії до Індії. Названі кращі туристичні пам'ятки

коментувати
Рейтинг був складений експертами в туризмі, а також авторами путівників Lonely Planet
© Mark Fischer/Ziki Questi/Dennis Jarvis/Flickr

Рейтинг був складений експертами в туризмі, а також авторами путівників Lonely Planet

Видавництво Lonely Planet, яке спеціалізується на випуску путівників, опублікувало рейтинг найкращих туристичних визначних пам'яток.

Рейтинг Ultimate Travel був складений експертами в туризмі, а також авторами путівників. Крім того, стало відомо про швидкий випуск спеціального друкованого видання Ultimate Travel: 500 The Best Places on the Planet, в якому будуть зібрані 500 найкращих туристичних визначних пам'яток і напрямків. Про це повідомляє CNN.

«Ми готували цю книгу кілька років, щоб зібрати в ній всі найнеймовірніші місця нашої планети. У кожного мандрівника є власні уподобання щодо того, які місця він би хотів побачити. У цьому спеціальному виданні ми зібрали найбільш цікаві та значущі туристичні визначні пам'ятки, завдяки чому мандрівникам буде легше зробити свій вибір або розширити свій список тих об'єктів, які хочеться побачити», - каже директор Lonely Planet Тому Хол.

У рейтинг найбільш цікавих туристичних визначних пам'яток в світі увійшло безліч об'єктів, які входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зокрема, рейтинг обов'язкових до відвідування туристичних визначних пам'яток за версією Lonely Planet очолює храмовий комплекс Ангкор у Камбоджі. У трійці лідерів - Великий Бар'єрний риф в Австралії і Мачу-Пікчу в Перу.

Топ-10 кращих туристичних визначних пам'яток виглядає наступним чином:

  1. Ангкор-Ват, Камбоджа
  2. Великий Бар'єрний риф, Австралія
  3. Мачу-Пікчу, Перу
  4. Велика Китайська стіна, Китай
  5. Тадж-Махал, Індія
  6. Гранд-Каньйон, США
  7. Колізей, Італія
  8. Водоспад Ігуасу, Бразилія-Аргентина
  9. Альгамбра, Іспанія
  10. Собор Святої Софії, Туреччина


Нагадаємо, на початку 2015 року найбільший туристичний портал TripAdvisor представив свій рейтинг кращих пам'яток, складений на основі відгуків туристів зі всього світу. Рейтинг TripAdvisor також очолив Ангкор-Ват у Камбоджі.

ЧИТАЙТЕ КРАЩІ ЛОНГРІДИ ПРО КРАЩІ МІСЦЯ ПЛАНЕТИ НА НВ:


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Туризм ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: