25 листопада 2017, субота

Грішки на відпочинку. Дослідження показало, які правила порушують мандрівники

коментувати
Порушувати правила мандрівники починають ще в літаку
© skeeze/Pixabay

Порушувати правила мандрівники починають ще в літаку

Американська туристична компанія Hipmunk провела дослідження з метою з'ясувати, які правила порушували мандрівники під час відпочинку в різних країнах світу влітку 2015 року.

В опитуванні компанії взяли участь більше 1 тисячі туристів, які зізналися в порушенні ряду правил, встановлених готелями і містами, в яких вони відпочивали, повідомляє Daily Mail.

Найбільш поширеним «туристичним гріхом» є заборонений винос продуктів з ресторану. Зокрема, 60 відсотків опитаних туристів зізналися, що виносили продукти і напої з ресторану під час сніданку.

29 відсотків респондентів повідомили, що без дозволу брали засоби гігієни з кошиків покоївок у готелях. Крім того, 17 відсотків опитаних мандрівників зізналися, що незаконно пробиралися на територію іншого готелю, щоб скористатися їх басейном, а 7 відсотків респондентів купалися без одягу в заборонених місцях. Не обходиться на відпочинку і без крадіжок: 12 відсотків учасників опитування заявили, що відвезли додому рушники і халати з готелю.

Відзначається, що порушувати правила мандрівники починають ще в літаку. Зокрема, більше половини туристів, що взяли участь в опитуванні, зазначили, що опускають крісло в літаку, незважаючи на прохання пасажирів, що сидять ззаду, а 18 відсотків респондентів не пристібають ремені безпеки, коли цього вимагають бортпровідники.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Туризм ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: