27 травня 2017, субота

Вчені розповіли, які продукти і напої здатні вбити людину

коментувати
Шоколад смертельно небезпечний для здоров'я людини
© AlexanderStein/Pixabay

Шоколад смертельно небезпечний для здоров'я людини

Популярний відеоканал AsapScience представив на YouTube відеоролик, який пояснює, які продукти і в якій кількості здатні вбити людину.

Ґрунтуючись на дослідженнях вчених було створено відео, яке проливає світло на смертельно небезпечні дози шоколаду, кави і навіть води, повідомляє Independent.

З'ясувалося, що смертельну небезпеку для здоров'я людини представляє вживання 85 повнорозмірних плиток шоколаду по причині вмісту в ньому теоброміну.

Крім того, надлишок води, а саме вживання шести літрів води за короткий час можуть призвести до інтоксикації, що супроводжується високою температурою і навіть комою, яка може призвести до смерті. Любителям кави також рекомендовано не захоплюватися напоєм: 70 чашок кави може вбити людину вагою 70 кілограмів, викликавши зупинку серця.

Вчені також попереджають, що смертельну небезпеку для людини представляє прослуховування музики з рівнем звуку понад 185 дБ, який викликає розрив барабанних перетинок. Більш сильна ударна хвиля призводить до розриву легень, а при рівні близько 210 дБ настає смерть.

Також вчені пояснили зв'язок між ростом людини і тривалістю життя. Зокрема, вони підрахували, що кожні додаткові 2,5 см при зрості понад 153 см зменшують тривалість життя на 1,3 роки.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: