18 грудня 2017, понеділок

Спільне виховання дітей позитивно впливає на якість сексу батьків - вчені

коментувати
Спільне виховання дітей є ключовим чинником, коли мова заходить про якість сексу обох партнерів
© Unsplash/Pixabay

Спільне виховання дітей є ключовим чинником, коли мова заходить про якість сексу обох партнерів

Американські вчені з'ясували, як поліпшити якість і кількість сексу батьків.

Нове дослідження вчених Державного університету Джорджія показало, що спільне виховання дітей та розподіл обов'язків між подружжям в сім'ї дозволяє поліпшити сексуальне життя, повідомляє Independent.

Зокрема, ті сімейні пари з дітьми, де жінка бере на себе більше 60 відсотків обов'язків по вихованню дітей, відзначали незадоволеність сексуальним життям. У свою чергу, ті респонденти, які розподіляють обов'язки в сім'ї як мінімум порівну, називали своє сексуальне життя задовільним. Результати дослідження були представлені на офіційній зустрічі Американської соціологічної асоціації.

«Нам вдалося з'ясувати, що спільне виховання дітей є ключовим чинником, коли мова заходить про якість сексу обох партнерів. Та модель поведінки в сім'ї, коли мати бере на себе більшу частину обов'язків по догляду за дитиною, є найбільш проблемною і негативно впливає на сексуальне життя партнерів та їх взаємостосунки», - говорить автор дослідження, доктор Деніел Карлсон.

Раніше група канадських і німецьких вчених встановила, що народження дитини може мати сильний негативний вплив на щастя батьків.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: