20 серпня 2017, неділя

Щастя заразливо - вчені

коментувати
Дружба зі щасливими людьми позбавить від депресії
© cherylholt/Pixabay

Дружба зі щасливими людьми позбавить від депресії

Нове дослідження вчених показало, що щастя заразливо.

Група дослідників з Манчестерського університету і університету Варвік провела експеримент за участю більше двох тисяч студентів з метою з'ясувати, як стан щастя впливає на оточуючих людей, повідомляє Daily Mail.

В результаті вдалося з'ясувати, що щастя заразливо: за даними фахівців, дружба з щасливими людьми здатна допомогти в боротьбі з депресією і підвищенні власного рівня щастя. Зокрема, спілкування з щасливими людьми в два рази скорочує ризик розвитку депресії.

Доктор Томас Хаус з Манчестерського університету повідомив, що спілкування з щасливими людьми протягом від півроку до року здатне позбавити від депресії. Спілкування ж з депресивними людьми не позначається на рівні щастя оточуючих.

«Соціальні чинники, безумовно, надають найбільший вплив на психоемоційний стан людини. Наше дослідження показало, що соціальна підтримка є ключовим чинником у боротьбі з депресією. Зокрема, співрозмовники з високим рівнем щастя здатні допомогти вилікуватися від депресії. Ми також з'ясували, що люди з наявністю депресії не чинять несприятливого впливу на оточуючих», - говорить він.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: