26 липня 2017, середа

Німецький виробник пива показав вагітних чоловіків в серії рекламних знімків

Німецький виробник пива Bergedorfer Bier показав чоловіків, «вагітних пивом», в серії нових рекламних кадрів
У своїй новій рекламній кампанії креативщики бренду обіграли «пивний живіт» в несподіваному ключі, продемонструвавши зворушливі знімки з вагітними чоловіками. Кадри супроводжено слоганом Зварено з любов'ю, пише The Huffington Post. В мережі нові рекламні знімки стали приводом для гарячих дискусій. Так, деякі назвали рекламу блискучим
коментувати
Бренд обіграв тему пивних животів

Бренд обіграв тему пивних животів

Німецький виробник пива Bergedorfer Bier показав чоловіків, «вагітних пивом», в серії нових рекламних кадрів.

У своїй новій рекламній кампанії креативщики бренду обіграли «пивний живіт» в несподіваному ключі, продемонструвавши зворушливі знімки з вагітними чоловіками. Кадри супроводжено слоганом Зварено з любов'ю, пише The Huffington Post.

В мережі нові рекламні знімки стали приводом для гарячих дискусій. Так, деякі назвали рекламу блискучим виявом креативу та оригінальності, в той час, як інші розкритикували бренд за пропаганду надмірного вживання алкоголю.

«Часте і регулярне вживання хмільного напою призведе до появи небажаних форм і зайвої ваги. Незважаючи на те, що ці кадри виконані в жартівливій формі, насправді вони піднімають досить хвилюючу і серйозну тему – а саме питання про вплив алкоголю на здоров'я людини. Іронія в тому, що люди, які вживають алкоголь, можуть мати проблеми не тільки із зайвою вагою, але і репродуктивною функцією. Мова йде про безпліддя і еректильну дисфункцію», - говорить британський медик Нітін Шорі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: