20 серпня 2017, неділя

Народження дитини робить людей нещасними - дослідження

коментувати
Народження дитини негативно впливає на рівень щастя
© TheSeoulite/Pixabay

Народження дитини негативно впливає на рівень щастя

Народження дитини може мати сильний негативний вплив на щастя батьків, стверджують вчені з Університету Західного Онтаріо та Інституту демографічних досліджень Макса Планка.

Група канадських і німецьких вчених провела нове дослідження з метою з'ясувати, як народження дитини впливає на суб'єктивний рівень щастя батьків, пише Vanity Fair. В експерименті брали участь понад дві тисячі батьків з Німеччини. Дослідники почали вести спостереження за учасниками експерименту до того, як у них з'явився первісток і протягом двох років після народження дитини. Респонденти оцінювали свій рівень щастя за 10-бальною шкалою.

В результаті вчені встановили, що в перші роки після народження дитини дві третини респондентів, як чоловіків, так і жінок, демонстрували значне зниження рівня щастя, особливо люди старшої вікової категорії і високоосвічені учасники експерименту. Зокрема, народження первістка знижувало рівень щастя на 1,4 пункту.

Для порівняння вчені навели дані про те, що рівень щастя людини при розлученні знижується на 0,6 пунктів, а при безробітті або смерті члена сім'ї цей показник знижується всього на 1 пункт.

Автори дослідження також зазначають, що під час вагітності рівень щастя майбутніх батьків, навпаки, збільшувався.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: