26 липня 2017, середа

Мішель Обама прочитала реп - відео

Перша леді США Мішель Обама прочитала реп про користь вищої освіти, закликавши молодь працювати заради досягнення своєї мрії
Ролик під назвою Go To College (Поступи в коледж) був опублікований на каналі CollegeHumor в Youtube в четвер, 10 грудня і набрав понад 1 мільйон переглядів, повідомляє The Guardian. У ньому дружина президента США виконує реп-композицію спільно з виконавцем Джеєм Фароа, у жартівливій манері розповідаючи про те, який шлях їй довелося пройти перш,
коментувати
Обама у веселій манері закликала молодь отримати вищу освіту

Обама у веселій манері закликала молодь отримати вищу освіту

Перша леді США Мішель Обама прочитала реп про користь вищої освіти, закликавши молодь працювати заради досягнення своєї мрії.

Ролик під назвою Go To College (Поступи в коледж) був опублікований на каналі CollegeHumor в Youtube в четвер, 10 грудня і набрав понад 1 мільйон переглядів, повідомляє The Guardian.

У ньому дружина президента США виконує реп-композицію спільно з виконавцем Джеєм Фароа, у жартівливій манері розповідаючи про те, який шлях їй довелося пройти перш, ніж поступити до Прінстонського і Гарвардського університетів.

«Я хочу висловити захоплення молодими людьми, які старанно працюють в школі, щоб досягти своєї мрії, і я хотіла зробити це в легкій і веселій манері», - повідомила Обама в офіційній заяві.

Відеоролик став частиною кампанії Мішель Обами Reach Higher, спрямованої на інформування молоді про можливості, які дає вища освіта, в рамках якої здійснюється підтримка і допомога молодих людей при вступі у вищі навчальні заклади та коледжі.
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: